Zasloužené vítězství v Náměšti!

Bíteš vstoupila do zápasu s chutí a v páté minutě se ujímáme vedení brankou Liridona Dupljaka. Nadále jsme pozorní v obraně, ale v útoku chceme víc kombinovat, jak střílet.  Ve druhé třetině navyšuje skóre Matěj Šidák a Dominik Trnka. Zápas máme plně pod kontrolou.

Na začátku třetí třetiny během 97 vteřin střílíme tři branky, prosadil se Dupljaku, Adam Šidák a Adam Grman. A máme další šance a ze zápasu je takřka exibice! Domácí v 54 minutě z přesilové hry korigují na konečný výsledek 1:6.

Fanoušci z Velké Bíteše po celý zápas povzbuzovali svůj tým a mohli se radovat ze zaslouženého vítězství!

HC Náměšť nad Oslavou  –  HC Spartak Velká Bíteš 1:6 (0:1, 0:2, 1:3)

Branky a nahrávky: 54. Špaček (Ošmera) – 5. Dupljaku (Urbánek, Šidák), 24. Matěj Šidák (Žalud, Šidák), 28. Trnka (Petrčka, Šidák), 42. Dupljaku (Petrčka, Trnka), 43.Adam Šidák (Šidák), 44. Grman (Vlašín, Dupljaku)

Vyloučení: 3:3

Využití: 1:0