Z Bystřice vezeme tři body

V rámci 13. kola zajíždělo bítešské mužstvo do Bystřice nad Pernštejnem s cílem urvat tři body. V šesté minutě otevíráme skóre brankou kapitána MATĚJE ŠIDÁKA. Poté jsou hosté dvakrát vyloučeni, ale stav se do konce třetiny nemění. 

Začátek druhé části nám vychází. V čase 22:22 zvyšujeme náskok. Autorem branky je OTO BUDÍN po nahrávce TOMÁŠE DITTRICHA. Další branka přichází těsně po naší přesilové hře, a to v čase 28:21 se prosazuje ADAM ŠIDÁK po nahrávce ADAMA GRMANA a MATĚJE ŠIDÁKA. V 36 . minutě hrajeme v oslabení a domácí snižují. Autorem branky JAN LUDVÍK po přihrávce MARKA SVOBODY. 

Ve třetí části se dlouho čeká na další trefu, která přichází v 54. minutě z hole bítešského hráče MATĚJE ŠIDÁKA po přihrávce JAKUBA MODLA. Domácí ještě stačili zdramatizovat závěr zápasu, když v čase 57:16 snižuje JINDŘICH KINTR  po přihrávce ADAMA ŠKORPÍKA. V 60. minutě zahrávají domácí přesilovou hru, když je Liridon Dupljaku vyloučen na 2+2+10+10 za nesportovní chování. Toto oslabení ubráníme a radujeme se z povinného vítězství v Bystřici.

13. kolo

HC ORLI BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM – HC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ  2:4 (0:1, 1:2, 1:1)

Branky: Jan Ludvík, Jindřich Kintr – Matěj Šidák 2, Oto Budín, Adam Šidák

Vyloučení: 4:6 + Liridon Dupljaku (V. Bíteš) 10+10 nesportovní chování

Využití: 1:0

Oslabení: 0:0

Diváků: 70