Výzva týmů č.2

VÝZVA TÝMŮ č. 2

První výzva týmů je za námi. Do skákání přes švihadlo se zapojila přibližně polovina našich hráčů, za což bychom je chtěli pochválit. Některé děti ve skákání pokračovaly po celý týden, dokonce si vyžádaly další příklady přeskoků a sestav, z čehož máme velkou radost.

V přímém souboji s TJ Náměšť nad Oslavou zaznamenaly naše týmy jedno vítězství a jednu porážku. V přepočtu na hokejové skóre zvítězil tým 4.+5. třídy 3:1, mladší žáci prohráli 1:4.

Ve druhém týdnu nás vyzývá klub HK Kroměříž. Pro mladší žáky si připravil žonglování s míčkem a hokejkou. Čtvrťáci a páťáci mají za úkol v pozici „prkno“ vysvléct si a obléct triko. Videa k této výzvě najdete níže, v našich skupinových konverzacích nebo si o něj napište trenérovi.

K této výzvě přidáváme ještě jednu bonusovou výzvu pro všechny děti. Zvládneš v pozici „prkno“ na svých zádech postavit komín z toaletních papírů jako trenér Petr?

Výzva končí v pátek v 10.00 hod. Do tohoto termínu můžete posílat trenérovi vaše videa. Připomínáme, že v souboji týmů jde především o zapojení co největšího počtu dětí. Čím více nás cvičí, tím více gólů dáme.

#bojujjakospartakus