Víkendový dvojzápas mladším žákům přinesl 1 bod

23.11.2023

V rámci uplynulého víkendu sehráli mladší žáci Velké Bíteše dva zápasy. V sobotu se utkali s Chotěboří a v neděli s B týmem Jihlavy.

Do sobotního utkání jsme vstupovali s tím, že téměř polovina týmu byla po nemoci a v předchozím týdnu netrénovala. To se projevilo hned v úvodu, kdy jsme před polovinou první třetiny prohrávali už 3:0. Bojovným výkonem se nám však podařilo snížit na 3:2. V podobném duchu se odehrávala i 2 třetina, kdy jsme dokázali reagovat na branky soupeře a držet se v kontaktu. Zlom přišel ve třetí třetině, kdy jsme již fyzicky tempu soupeře nestačili a prohráli jsme brankou 7 vteřin před koncem utkání 10:5.

V neděli byl výkon o poznání lepší. S Jihlavou se nám dařilo držet krok a oba týmy se střídaly ve vedení. Ještě v polovině 3. třetiny se nám dařilo držet těsný náskok 7:6. Vítězství jsme však nakonec neslavili, protože 53 vteřin před koncem se Jihlavě podařilo vyrovnat na konečných 7:7.