Starší žáci podlehli Třebíči 6:7

10.12.2023

K sobotnímu utkání nastoupili starší žáci na ledě vedoucího týmu soutěže SK Horácká Slavia Třebíč. Ačkoliv lídr soutěže nenastoupil v plné sestavě, prosadil se hned v úvodním střídání, když potrestal chybu a lehkovážnost bítešškých v obranném pásmu. V polovině 5. minuty bylo vyrovnáno, když se z dorážky prosadil Modl. Třebíč však dvěma rychlými góly odskočila do vedení 3:1. I tuto ztrátu dokázali bítešští smazat, opět s velkým přispěním kapitána Modla. Do šaten se tak odcházelo za nerzohodnutého stavu 3:3.
V 26. minutě jdou poprvé do vedení hosté z Bíteše, když sólovou akci proměnil Jan Vrzal. Domácí však vzápětí srovnávají a v 38. minutě otáčí výsledek na svoji stranu - po dvou třetinách je stav 4:5  z pohledu Bíteše.
Ve třetí třetině padly celkem čtyři branku, po dvou na každé straně. V obou případech nejprve skórovala Třebíč, na jejich branky dvakrát odpověděl Modl. Kýženého vyrovnání se však bítešští hokejisté nedočkali, nepomohla jim ani závěrečná hra bez brankáře.