Prohra starších žáků v Náměšti

09.03.2024
Minulé střetnutí těchto dvou týmů vyznělo jednoznačně pro Bíteš, tentokrát vyšším rozdílem vyhrála domácí Náměšť. Hráči Náměště šli do vedení ve 3. minutě, Bíteš srovnala o minutu později po pěkné akci Rybníčka. Domácí si vzali vedení zpět v 15. minutě a za stavu 2:1 se odcházelo do kabin. Vyrovnaná hra s velkými šancemi na obou stranách pokračovala i ve druhé třetině. Na přelomu 32. a 33. minuty v rozmezích 30 vteřin vstřelil dvě branky kapitán domácích, čímž dostal Náměšť do vedení 4:1. Do konce třetiny padly ještě tři branky - dvě vstřelila Bíteš, jednu Náměšť. Hendikep dvou branek po čtyřiceti minutách hry dával bítešským naději na srovnání v závěrečné části. V úvodních minutách třetí třetiny si Bíteš vytvořila několik dobrých příležitostí, které ovšem neproměnila. Naopak domácí byli v zakončení nekompromisní, když během necelých dvou minut vstřelili tři branky. Pět branek do sítě hostů ve třetí třetině rozhodlo o vysokém vítězství Náměště 10:3.