Předehrávku v Chotěboři rozhodl konec druhé třetiny

26.01.2024
 Do zápasu v Chotěboři jsme vstoupili velmi sebevědomě a hned se ujali vedení. To jsme vzápětí ještě navýšili na 2:0. Soupeři se podařilo do konce první třetiny korigovat na 2:1. Ve druhé třetině jsme se přetahovali o výsledek vždy po gólu na jedné či druhé straně. Bohužel na konci druhé třetiny nás čekalo nemilé překvapení. Po 35. minutě jsme opakovaně inkasovali a korunu tomu dává 40. minuta, kdy soupeř skóruje třikrát. V této části jsme jednoznačně pokazili velmi dobře rozehraný zápas. Do kabin nás soupeř poslal za stavu 3:8. Do třetí třetiny jsme vstoupili s jediný úkolem - vrátit se do zápasu a připravit se v hlavách na zápas, který nás čeká za 14 hodin ve Velkém Meziříčí. To se nám až na jeden inkasovaný gól celkem podařilo. Nicméně pachuť z konce druhé třetiny nám zůstává i po zápase. Závěrečná siréna ukončila zápas za stavu 3:9.