Po hodech bývá …

Jak v minulém utkání jsme podali výborný výkon, tak tentokrát tomu bylo naopak. Hned od začátku zápasu jsme sice měli pár nevyužitých šancí, ale celkově bylo utkání z naší strany bez nasazení a s mnoha individuálními chybami. Po dvou z nich jsme dostali dvě branky. A když po trestném střílení za faul v dvacáté minutě dostáváme další gól, tak první třetina končí 3:0.

Ve druhé třetině došlo k redukci v sestavě a následně Trnkou snižujeme na 3:1. Další příležitosti, včetně přesilovek, trestuhodně zahazujeme a po další hrubce domácí zvyšují skóre.

Do třetí třetiny se Michálek, Grman, Pospíšil a Kratochvíl opět vrací do sestavy a po šesté brance střídá Štourač Alexu, který tentokrát také nemá svůj den. Třetina nakonec končí 3:3, ale celý zápas je ztracen. Hráči jakoby se viděli na předvánočních oslavách a utkání podle toho vypadalo. Sice nám chyběli Bustin, Biolek, Vojáček, Novák Jakub, Groma a Touška Marek, ale to neomlouvá.

V novém roce, a to čtvrtého ledna hrajeme doma s Uherským Hradištěm a když se nezmění přístup a nasazení hráčů do zápasů druhé části, tak může být účast v play off v tomto ročníku poprvé po všech dosavadních sezónách ohrožena.

HC Lvi Břeclav – HC Spartak Velká Bíteš 7 : 4 (3:0)(1:1)(3:3)

Sestava V. Bíteš: Alexa (Štourač), Rosendorf – Novák Jiří, Šidák Adam – Dittrich, Trnka – Grman, Petrčka – Šidák Matěj – Grmela, Štěpánek – Florek – Touška Jakub, Kratochvíl – Pospíšil – Bednář, Michálek

Branky V. Bíteš: 29:25 Trnka (Dittrich), 46:48 Kratochvíl, 53:29 Rosendorf, 59:14 Bednář (Michálek)