Na Zelený čtvrtek do Znojma

30.03.2024

Naši nejmenší hokejisté a hokejistky se vypravili netypicky ve čtvrtek do Znojma, aby se utkali o pohár starostky Znojma. Tento stejně jako předešlý turnaj jsme sehráli v kooperaci s hráči z Náměště nad Oslavou.

Pro mnohé z našich to byl vůbec první turnaj. Samozřejmě se našlo i pár hráčů, který hrají za vyšší ročník a mají již nějaké zkušenosti. Hráči byli rozděleni do skupiny A a B. Soupeřem nám byla postupně družstva z Velkého Meziříčí, Znojma a Moravských Budějovic.

Tým „B“ v prvním zápase prohrál s Velkým Meziříčím, ale další dva zápasy kluci a holky zamakali a porazili Znojmo i Moravské Budějovice.

Tým „A“ tentokrát nenašel přemožitele a vyhrál všechny zápasy. Na závěr turnaje si naši hokejisté a hokejistky z týmu A i B převzali z rukou paní starostky Znojma medaile a poháry.

Radost mám především z toho, že si většina hráčů dala svůj první gól nebo krásnou asistenci. Věřím, že za pomoci rodičů, což je u takto malých to nejdůležitější, jim hokej bude dělat jen radost.