Mladší žáci v derby poráží Velké Meziříčí

27.01.2024
Do zápasu jsme nenastoupili právě nejšťastněji a soupeř se ve třetí minutě ujal vedení. Do konce první třetiny se nám podařilo skóre srovnat. Vstup do druhé třetiny jsme si ale opět nepohlídali a hned v první minutě druhé třetiny inkasujeme. Soupeř do konce třetiny proměnil ještě jednu šanci, což byl zároveň jeho poslední gól v zápase. Do konce druhé třetiny se nám podařilo výsledek otočit na 4:3. Ve druhé třetině naši hráči výrazně tlačili soupeře v jeho obranném pásmu. Nejlepší zápas v sezóně odehrál Patrik Plechatý, který na sebe upozornil zlepšeným pohybem i vstřelenými góly. Záda nám jistil Kuba Kováčik, který měl po celou dobu zápasu důvěru nejen svých spoluhráčů, ale i trenéra Dostála. Do třetí třetiny jsme vstoupili odhodlaně a konečně jsme zvládli pohlídat si i začátek třetiny. Obětavý výkon celého týmu kazila jen někdy špatná rozehra zezadu. Celý tým dnes makal a zasloužil si vyhrát.