Mladší žáci mají za sebou první domácí zápas se Světlou

01.10.2023

Poslední zářijovou sobotu jsme na domácím ledě přivítali hráče ze Světlé nad Sázavou. Zápas byl velmi vyrovnaný po celých 60 minut. Maximální rozdíl ve skóre byl po celou hrací dobu 1 gól. Soupeř šel do vedení 1:0, následně bylo vždy srovnáno Bítešskými až do stavu 3:3, kdy také končila druhá třetina. Do třetí třetiny přišli naši hráči namotivovaní a ujali se vedení 4:3. Soupeř ale následně opět vyrovnal na 4:4. Rozhodl bohužel smolný gól od zadního hrazení, který se našemu brankaři Kubovi Kováčikovi odrazil od nohy našeho hráče do brány.

První polovinu zápasu odchytal Dan Doležal, který předvedl nadprůměrný výkon. Na některých hráčích bylo vidět zlepšení především v souhře v útočném pásmu, kdy útočníci začínají spolupracovat s obránci na modré čáře. Naopak nefungovalo nám najíždění útočníků a mnohdy byli naši hráči přebrusleni. Další body do tabulky tentokrát nepřidáváme.