Mladší žáci doma prohrávají s vedoucím týmem tabulky

09.03.2024

9. března hostila Velká Bíteš vedoucí tým z krajského města Jihlavy. Hráči byli před zápasem nabádáni k důrazné hře, dostupování hráčů a dobře zvládnutým vhazováním. Bohužel tým si toto z kabiny neodnesl a rychle dostával první 3 góly do konce první pětiminutovky zápasu. Do konce první třetiny inkasovali ještě jednou, a tak Jihlava vyhrála celkem jasně první třetinu 4:0. Hráči byli v krátké pauze mezi třetinami opět nabádáni k většímu důrazu a lepšímu přistupování k hráčům. Tentokrát si již hráči slova trenérů vzali k srdci a hra se výrazně zlepšila. Soupeř měl stále více ze hry a do zakončení se naši hráči dostávali minimálně. Druhá třetina skončila 1:2 ve prospěch Jihlavy. Před třetí částí jsme měli čas vše probrat v kabině a hráči vstupovali do třetí části s velkým odhodláním, které bylo vidět i na ledě. Najednou nebyl patrný rozdíl deseti míst v tabulce, hráli jsme s týmem Jihlavy vyrovnanou partii, a to i výsledkově. Třetí část končí 2:2.

Hostující tým z Jihlavy vyhrál 8:3.

Branky a nahrávky: 35. Ondrůj (Plechatý), 54. Poulíková, 59. Holík (Plechatý) – 2. Kodýtek (Kohn), 2. Tomáš (Kohn), 5. Kodýtek (Paška), 14. Kohn (Tomáš), 31. Hebelka, 35. Janáček (Štancl), 51. Janáček (Štancl), 55. Mach (Paška)