Mladší žáci doma poráží Moravské Budějovice

20.01.2024

Do zápasu jsme vstoupili s velkým odhodláním a hned v druhé minutě jsme vstřelili první gól. V nastoleném tempu jsme pokračovali celou první třetinu, kterou jsme nakonec vyhráli 3:0. Bohužel uspokojeni první částí jsme do druhé třetiny vstoupili velmi laxně a první polovinu třetiny jsme přenechali taktovku nad zápasem soupeři. Ve 30. minutě střídal brankář Kuba Kováčik, který za svoje záda nepustil ani jednu střelu. Po výměně brankářů bohužel hned první střela prošla za Danova záda. Tato situace nás ale na kolena nesrazila, ale spíše nastartovala a opět jsme se vrátili do tempa zápasu a dalšími třemi góly jsme se posunuli do celkem jasného vedení. Soupeř v závěru druhé třetiny ještě snížil na rozdíl 4 branek a za stavu 6:2 se šlo do kabin. Třetí třetina už byla hodně ubojovaná a soupeř měl více sil (střídal na 3 formace, kdežto my na 2), a tak jsme se dostávali mnohdy pod tlak, kde nám v žádném případě nepomohly ani fauly za naši nedisciplinovanost. My jsme ve třetí třetině už žádný gól nepřidali, soupeř se zapsal do výsledkové listiny ještě 2x.

Konečný výsledek 6:4 pro Velkou Bíteš je vzpruhou do dalších zápasů. Hattrickem se blýsknul náš nejmladší hráč Pavel Dohnal, který navázal na svůj hattrick proti stejnému soupeři, který se hrál v první polovině v Moravských Budějovicích. Jeho branky byly zásluhou zlepšené kombinace celé první pětky a důrazem před brankou.

Počet střel na branku 26:40.