7. 12. 2019 17:00 Krajská soutěž Vysočiny 2019 / 2020 – 10.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Telč2237
V. Bíteš "B"0123

SK Telč – HC Spartak Velká Bíteš B 7:3 (2:0;2:1;3:2)

Branky Chvátal 3, Kubát 2, Bína, Berka, asistence Tušer 3, Berka, Bína, Prokeš, Sokolík, Smejkal, Kret – Budín 2, Nič, asistence Budín, Zelinka, vyloučení 7:6,  využití 0:0, v oslabení 0:1, rozhodčí  Michal Suchý –  Tomáš Mareček, Michal Kubát, 152 diváků, hráno na ZS v Telči.

Hosté přijeli jen s deseti hráči a tomu odpovídal i průběh zápasu. Domácí se ujali vedení v 10. minutě, kdy po kombinaci Tušer, Berka, Kubát zakončoval posledně jmenovaný do prázdné branky. Následně druhý gól chladnokrevně proměněným nájezdem přidal mladý Chvátal, kterého do brejku přesným pasem vyslal z vlastní třetiny Bína. To stačilo domácím k uspokojení a zcela se přizpůsobili tempu soupeře. Hosté snížili v polovině zápasu prvním gólem hostujícího Budína na rozdíl jedné branky, ale domácí v pořadí už druhými góly Kubáta a Chvátala zvýšili na pohodlných 4:1. Ve třetí třetině  se sice podařilo hostům snížit na rozdíl dvou branek, ale domácí žádné komplikace nepřipustili a dalšími třemi góly rozhodli utkání ve svůj prospěch a to i přes mizerné zakončování a špatné sehrání přesilových her, které jsou bohužel velkým problémem domácích v prozatímním průběhu sezony. Hosté již jen zkorigovali výsledek druhým gólem Budína. V průměrném zápase pochvalu zaslouží snad jen všichni vícególoví střelci branek obou soupeřů a za domácí navíc obránce Tušer.