26. 10. 2019 17:30 Krajská soutěž Vysočiny 2019 / 2020 – 4.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Polička1416
V. Bíteš "B"0112

HC Spartak Polička – HC Spartak Velká Bíteš B 6:2 (1:0;4:1;1:1)

Branky Vařejčko 2, Cihlář 2, Holec, Hnát, asistence Augustin, Vondra, Holec, Hnát, Nunvář, Štefka – Škoda, Komínek, asistence Zelinka, Odvářka, Poledna, vyloučení 9:14, navíc Komínek (Bíteš) 10 minut OT za nesportovní chování, využití 1:1, v oslabení 0:0, rozhodčí Petr Pošvář – Pavel Adámek, Jaromír Říha, 155 diváků, hráno na ZS v Poličce.

Dobře chytající gólman Bíteše pustil za svá záda v první třetině pouze jen jeden puk, za to vše nejpodstatnější se odehrálo ve druhé třetině utkání. Po sólovém úniku v 8. minutě mohla Bíteš vyrovnat, nepovedlo se a naopak z protiútoku inkasovala. Od 9. minuty se skóre měnilo hned čtyřikrát. Nejdříve soupeř snížil na 2:1, ale hned v další minutě dvakrát inkasoval a v 16. minutě druhé části to bylo už 5:1 a vlastně bylo po zápase. V závěrečném dějství pak padla na každé straně jen jedna jediná branka. Nejdříve skóroval domácí Spartak, šestý gól byl následně okořeněn pěstní bitkou, kde nebyl znám vítěz, ale lavice „hanby“ v podobě dvou trestných minut čekala na oba bijce. Velká Bíteš pak šest minut před koncem svoji druhou brankou stanovila konečné skóre na 6:2.