4. 1. 2020 17:30 Krajská soutěž Vysočiny 2019 / 2020 – 12.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Zastávka4105
V. Bíteš "B"1113

Domácí začali náporem a v 5. minutě po dvou brankách Bednáře a jedné Roubala vedli 3:0. Hosté se pak vzpamatovali a po individuální akci Budína snížili na 3:1, domácí ale Lesonickým do konce třetiny zvýšili na 4:1 a v podstatě rozhodli o osudu utkání. Ve druhé třetině hosté využili přesilovou hru a Odvářka snížil na 4:2, domácí odpověděli znovu Bednářem, který završil hattrick a upravil na 5:2. To byl stav po druhé třetině. Třetí třetina se už v podstatě jen dohrávala. Domácí měli mírnou převahu, ale žádnou ze svých šancí nevyužili. Hosté se snažili a výsledkem bylo snížení v 55. minutě z hole Budína, který svou sólovou akci zakončil blafákem a stanovil tak konečný výsledek na 5:3.

HC Zastávka – HC Spartak Velká Bíteš B 5:3 (4:1;1:1;0:1), branky Bednář 3, Roubal, Lesonický, asistence Šedý 3, Kliner, Stromecký, Provaz, Švestka – Budín 2, Odvářka, asistence Nič, Ondřej Fišer, vyloučení 4:3, využití 0:1, v oslabení 0:0, rozhodčí Michal Suchý – Gabriela Šťastná, Patrik Augusta, 40 diváků, hráno na ZS v Rosicích.