15. 12. 2018 13:00 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2018 / 2019 – 11.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Zastávka3317
V. Bíteš "B"0000

HC Zastávka – HC Spartak Velká Bíteš B 7:0 (3:0;3:0;1:0)

Branky Šedý 2, Bednář 2, Provaz, Jambor, Gejdoš,  asistence Stromecký 2, Lesonický, Šedý, Provaz, Soběský, Jambor, Fišer, Fiala, vyloučení 4:6, využití 2:0, rozhodčí Sobotka, Erat, Pekárek, 20 diváků, hráno na ZS v Rosicích.

Domácí se ujali vedení v 7. minutě brankou Provaze po přihrávkách Lesonického a Šedého. V 15. minutě vstřelil druhou branku domácích Jambor, když přebruslil hostujícího obránce a zavěsil. V čase 19:59 se podařilo využít přesilovku Šedému (asistence Provaz a Stromecký) a tím uzavřít skóre na 3:0 po první třetině. Ve třetí minutě druhé třetiny zvýšil Bednář  na 4:0 a hosté vystřídali brankáře. Domácí pokračovali v nátlakové hře a do konce třetiny přidali ještě dvě branky. Střelci byli Gejdoš (asistence Soběský) a Bednář (asistence Stromecký a Jambor), a tak byl stav po dvou třetinách 6:0. Třetí třetina se už jen dohrávala. Domácí se ještě jednou prosadili, když využili Šedým přesilovku, ve které po kombinaci s Fišerem a Fialou upravil na konečných 7:0. Hosté se sice snažili vymazat nulu domácímu Ševčíkovi, ale ten jim to svým vynikajícím výkonem nedovolil.