5. 1. 2019 16:30 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2018 / 2019 – 12.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
V. Bíteš "B"1012
Náměšť n. O.3014

Hosté přijeli ve značně oslabené sestavě a na výkonu to bylo znát, bohužel domáčí toho nedokázali využít a od začátku tahali za kratší konec. Již ve třetí minutě se poprvé v zápase trefil Bauer po ukázkovém brejku dva na jednoho. Druhou branku vstřelil Doležal v přesilové hře, když se domácím nepodařilo ani na dva pokusy vyhodit kotouč ze třetiny. A když třetí branku vstřelil opět Bauer, zdálo se, že o osudu zápasu je rozhodnuto. Jenže na konci třetiny domácí Škoda překvapil hostujícího brankáře z velkého úhlu a hosté tak vedli po první třetině jen o dvě branky. Druhá třetina byla spíše bojovnější, bez větších brankových šancí, a když hosté nějaké měli, bravurně je pochytal domácí Chadim. Ve třetí třetině hosté opět zabrali a po dvou minutách navýšil Sklenář opět na rozdíl tří branek a od té doby si už vedení v zápase spíše hlídali. Z ojedinělé šance, kdy domácí Fischer vystihl nepřesnou přihrávku v obranné třetině hostů, snížili domácí na rozdíl dvou branek. To ale bylo z hlediska branek od obou týmů vše a k vidění bylo jen několik vyloučení na konci třetiny. Zasloužené vítězství hostů, ovšem promarněná šance na lepší výsledek ze strany domácích, protože hosté nepřijeli v optimální sestavě.

HC Spartak Velká Bíteš B – TJ Náměšť nad Oslavou 2:4 (1:3,0:0,1:1)

Branky Velká Bíteš: Škoda, Fischer T.

Asistence Velká Bíteš: bez asistencí

Branky Náměšť: Bauer 2, Doležal, Sklenář
Asistence Náměšť: Kejda 2, Bulička, Pálka

vyloučení: 5:6, navíc Kejda 2x 10 min OT za nesportovní chování = OK, využití 0:1

Rozhodčí: Sibera, Pekárek, Erat