19. 10. 2019 16:30 Krajská soutěž Vysočiny 2019 / 2020 – 3.kolo

Tým1. třetina2. třetinaCelkem
V. Bíteš "B"100
Telč125

I když domácí v dosavadních dvou utkáních vcelku jednoznačně prohráli, s favoritem dlouho drželi krok. Příležitosti pro vstřelení branky měli obě strany, ale jako první se prosadil hostující Nohava, který šikovně sklepnul kotouč ze vzduchu a bekhendem nedal domácímu brankáři šanci. O dvě minuty později dostali domácí možnost dvojnásobné přesilové hry a tu těsně po vypršení prvního trestu využil Rozmahel, který od modré trefil přesně. A i když pak měli hosté mírnou převahu, první třetina skončila nerozhodně 1:1. Druhou třetinu začali lépe hosté, donutili domácí k chybě ve vlastní třetině a skvělou souhrou se dostali do vedení. A když o minutu později opět po chybě vstřelil hostující Šebesta třetí branku hostů, nabrali hosté potřebné sebevědomí do dalšího průběhu utkání. Na hřišti už víceméně vládli, domácí k ničemu vážnějšímu nepouštěli a od vyššího rozdílu skóre držel domácí do té doby výborný Chadim. Ovšem v 32 minutě přišla rozhodující situace celého utkání, střelu hostů vyrazil brankář Chadim nešťastně nad sebe a při pokusu o zachycení kotouče si vykloubil rameno. A jelikož druhý brankář měl v ten samý den pracovní, nemohli domácí dále v utkání bez brankáře pokračovat. O osudu utkání tak rozhodne STK, ale s největší pravděpodobností bude ponechán výsledek dosažený na hřišti.
Velká Bíteš „B“ – Telč  1:3 (1:1;0;2)