15. 12. 2019 16:00 Krajská soutěž Vysočiny 2019 / 2020 – 11.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
V. Bíteš "B"2316
Polička25310

Po celé utkání hosté jednoznačně dominovali nad domácími svým pohybem a brzy se i díky přesilové hře dostali do dvoubrankového vedení. Pak se se štěstím prosadili i domácí, skrytou střelou od modré a následně dorážkou Fischer, takže bylo srovnáno. Ve druhé třetině se dostali díky první brance Budína domácí dokonce do vedení, ovšem hned za osm vteřin po vhazování srovnal rychlým průnikem Kyncl. A když během půl minuty přidali hosté další dvě branky, utkání se začalo vyvíjet dle jejich předpokladů. Domácí však opět dokázali vyrovnat díky dvěma brankám aktivního Budína, který tak zkompletoval hattrick. Brankám ale ve třetí třetině nebylo dost, další dvě přidali přesnou střelou od modré hosté, a tak šli do třetí třetiny s dvoubrankovým vedením. Třetí třetina se už víceméně dohrávala, protože domácí si situaci zkomplikovali několika vyloučeními. Hosté proměnili další přesilovou hru, rychlou hrou přidali další dvě branky, mimo jiné i Kyncl a Boštík, kteří také společně s Martinů vstřelili po třech brankách. Ani poslední utkání v tomto roce se tak domácím nepovedlo, možná i díky opětovnému zranění brankáře, ale především nedůrazné hře plné chyb, a tak si všechny body odvezli hosté.

Velká Bíteš „B“ – HC Polička  6:10 (2:2;3:5;1:3)

branky Velká Bíteš – Budín 3, Dočkal 2, Fischer O.

asistence Velká Bíteš – Fischer T. 2, Budín, Fischer O., Odvářka, Dvořák, Urbánek

branky Polička – Boštík 3, Martinů 3, Kyncl 3, Hnát

asistence Polička – Augustin 4, Nunvář 4, Kyncl 4, Tobiáš 3, Matinů

vyloučení 7:2, využití 0:2, navíc v čase 59:54 nařízeno proti hostům TS, neproměněno

rozhodčí: Mezlík, Roupec, Marek