HC Velká Bíteš „B“ vs HHK Velké Meziříčí „B“

4. 11. 2018 16:30 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2018 / 2019 – 5.kolo

Vcelku jednoznačný průběh mělo derby mezi Velkou Bíteší a Velkým Meziříčím. Domácí za tři zápasy nezískali ani bod a vstřelili pouhopouhé dvě branky, a lepší to nebylo ani tentokrát. Hosté byli od začátku rychlejší, důraznější a především hladovější po úspěchu. První branku hostů vstřelil skvěle hrající Tomáš Střecha, který svižnou střelou pod beton nedal domácímu brankáři šanci. Další velké příležitosti už hosté nevyužili a tak první třetina skončila pouze jednobrankovým rozdílem. Druhá třetina začala vyrovnaněji, ale opět přišly hrubé chyby domácích hráčů, které hosté trestali. Nejdříve Chlubna a po něm opět Tomáš Střecha určili tříbrankový rozdíl po druhé třetině. Domácí tu a tam zahrozili, bohužel brankáře hostů se jim překonat nepodařilo a nebo stála v cestě tyč. Ve třetí třetině se trošku přiostřilo a bylo rozdáno několik menších trestů, na výsledek to ale vliv nemělo. Spíše naopak si hosté ještě o dvě branky vylepšili skóre a zcela zaslouženě si odvezli všechny body.

HC Spartak Velká Bíteš – B HHK Velké Meziříčí B 0:5 (0:1;0:2;0:2)

Branky: Tomáš Střecha 2, Chlubna 2, Kudláček, asistence Libor Střecha 2, Barák, Kudláček, Štěpánek, Pokorný, vyloučení 6:3, bez využití, rozhodčí Pekárek, Erat, Mareček, 36 diváků, hráno na ZS ve Velké Bíteši.