10. 11. 2018 16:30 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2018 / 2019 – 6.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaProdlouženíNájezdyCelkem
V. Bíteš "B"301025
Zastávka112014

HC Spartak Velká Bíteš B – HC Zastávka 5:4 po samostatných nájezdech (3:1;0:1;1:2), samostatné nájezdy 2:1

Branky: Zelinka 3, Škoda, rozhodující nájezd Škoda, asistence Budín 2, Odvářka 2, Urbánek 2 – Provaz 2, Mikule, Jelínek, Stromecký, Gejdoš, Šedý, Fiala, vyloučení: 8:5, využití 0:1, v oslabení 1:0, rozhodčí Sobotka, Mareček, Sibera, hráno na ZS ve Velké Bíteši.

Zastávka v letošním ročníku předvádí dobré výsledky a vzhledem k postavení bítešských hokejistů byla jasným favoritem. Avšak hosté nedisponovali výkonem, která je prezentuje tuto sezónu, a při jejich přesilové hře dostali nečekaný trest v podobě využitého brejku domácího Zelinky. Bohužel ani tento moment neprobudil hráče Zastávky a po souhře Budína a střelecky naladěného Zelinky se dostali domácí do dvoubrankového vedení. Po špatném střídání domácích se dočkali i hosté – Provaz využil svou šanci a snížil. Už to vypadalo, že třetina skončí těsným vedením Spartaku, ale nahození Odvářky tečoval Zelinka a dokončil hattrick. Druhá třetina se nesla v duchu dobývání domácí branky. Brankář Chadim se ale překonával, nestačil pouze na zakončení Stromeckého. V poslední části hry domácí zaostávali nad svým soupeřem ve všem a Zastávka dvěma góly obrátila vývoj zápasu. Bíteš dobře rozehrané utkání nechtěla ztratit a podařilo se jí vyrovnat minutu před koncem při odvolání brankáře. Následné prodloužení nabídlo pouze dvě nevyužité přesilovky a tak se šlo na nájezdy. V nich potvrdil střelecky povedený zápas Zelinka a veterán domácího týmu Škoda. Z tábora hostů se trefil pouze šikovný Stromecký a tak Bíteš dospěla k prvnímu a hlavně nečekanému vítězství.