23. 11. 2019 16:30 Krajská soutěž Vysočiny 2019 / 2020 – 8.kolo

Velká Bíteš „B“ – BK Zubři Bystřice n. Pernštejnem  1:9 (0:4;0:1;1:4)
branky Bystřice – Bednář 2, Ludvík 2, Kintr, Jakeš, Peňáz, Musil, Šimon
asistence Bystřice – Peňáz 2, Šimon 3, Kintr 2, Musil, Tomášek, Jan, Jakeš, Bednář, Ludvík
vyloučení 4:1, využití 0:2
rozhodčí: Fiksa, Balcar, Kašpar
diváků 31

Utkání 8. kola mělo jednoznačný průběh – hosté od úvodních minut určovali tempo hry, byli aktivnější, vyhrávali většinu osobních soubojů a v polovině první třetiny vedli již o 3 branky. Příležitostné šance domácích s přehledem likvidoval brankář hostů a když hosté z Bystřice využili přesilovou hru, skončila první třetina 0:4 z pohledu domácích. Ve druhé třetině se hra vyrovnala. Domácí měli několik dobrých příležitostí, gól však vstřelili opět pouze bystřičtí hokejisté. Ve třetí třetině domácí svou laxní a odevzdanou hrou umožnili hostům 4 krát skórovat. Bítešské béčko sice zapsalo čestný úspěch v podobě vstřelené branky, nadále je však na chvostu tabulky bez jediného bodu a tento zápas mu hrubě nevyšel.