BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem vs HHK Velké Meziříčí „B“

18. 11. 2017 17:30 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2017 / 2018 – 7.kolo

Bystřice n. P.1124
V. Meziříčí "B"0000

BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem – HHK Velké Meziříčí B 4:0 (1:0;1:0;2:0)

Branky: Škorpík, Koželuh, Šimon, Jakeš, asistence Ludvík 2, Jedlička, Bednář, Šimon, Kintr, Zítka, vyloučení 8:7, využití 1:0, rozhodčí Sobotka, Krásný, Kašpar, 140 diváků, hráno na ZS v Bystřici nad Pernštejnem.

Domácí utkání Zubrů se odehrálo tradičně před slušně zaplněným stadionem. Od začátku utkání byli Zubři o něco lépe hrajícím týmem, kdy se jako první prosadil Škorpík a tak byl stav po úvodní třetině 1:0. Ve druhé třetině byli Zubři také lepším týmem, i když hosté měli šance, které ale zlikvidoval dobře chytající brankář Zubrů Beno. Ve druhé třetině se Zubři prosadili v přesilové hře po dělovce Koželuha od modré a stav po druhé třetině byl už 2:0. Ve třetí třetině se hrál podobný hokej jako v té druhé, Zubři měli více ze hry, nejprve se po pěkné souhře prosadil Šimon, poté ještě na konečných 4:0 upravil skóre svojí první brankou za Zubry Ondřej Jakeš. Za pochvalu stojí výkon brankáře Bena, který si do statistik připsal první vychytanou nulu v historii klubu BK Zubři Bystřice!

BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem

Post G A H SOG PIM SA GA SV