20. 10. 2018 17:30 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2018 / 2019 – 3.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Bystřice n. P.2114
V. Bíteš "B"0101

Domácí nastoupili odhodláni v utkání zvítězit a tak také činili. O úvodní branku  utkání se v 10. minutě postaral po pěkné přihrávce Kintra útočník Jedlička a ve 13. minutě na 2:0 zvyšoval Ludvík. Ve druhé třetině Zubři polevili a hosté byli o něco aktivnější, ale brankář Beno předvedl několik pěkných zákroků a šance pochytal. Hostům se ale přece jen podařilo skórovat a v 28. minutě snížili na 2:1.  Zubři se probudili až v 31. minutě po brance Škorpíka, ale další šance neproměnili, teprve ve třetí třetině vstřelil branku Zubrů Zítka a upravil konečné skóre na 4:1 pro Zubry.

BK Zubři Bystřice n. P. – HC Spartak Velká Bíteš B 4:1 (2:0;1:1;0:0)

Branky: Jedlička, Ludvík, Škorpík, Zítka, asistence Kintr, Musil, Šimon, Tomášek – Zelinka, asistence Škoda, vyloučení 3:2, využití 0:0, v oslabení 0:0, rozhodčí Fiksa, Balcar, Berger, 70 diváků, hráno na ZS v Bystřici nad Pernštejnem.