4. 10. 2019 18:15 Krajská soutěž Vysočiny 2019 / 2020 – 1.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Bystřice n. P.2338
V. Bíteš "B"0022

BK Zubři Bystřice n. P. – HC Spartak Velká Bíteš B 8:2 (2:0;3:0;3:2)

Branky Šimon 3, Bednář 2, Ludvík,  Škorpík, Čejka, asistence Ludvík 2, Kintr 2, Šimon, Mach, Mráz, Škorpík, Musil, Tomášek, Bednář  – Škoda, Budín, asistence Dočkal, Zelinka, vyloučení 8:8, využití 2:0, v oslabení 0:0, rozhodčí Tomáš Balcar – Ivan Štetina, Jaroslav Štěrba, 80 diváků, hráno na ZS v Bystřici.

Zubři do prvního utkání vstoupili trochu vlažněji a tak se na první branku čekalo do 9. minuty. První branku sezóny si připsal Šimon a od této doby byli Zubři jasně lepším týmem. Ve 14. minutě šli Zubři do dvoubrankového vedení po střele Bednáře, a tak do šaten se šlo za stavu 2:0. Ve druhé třetině se ve 23. minutě prosadil Škorpík a zvýšil na 3:0. O pár minut později dal svoji druhou branku Šimon, ve 36. minutě se v přesilové hře prosadil Ludvík a bylo to 5:0. Tak skončila druhá třetina utkání. Ve třetí třetině zvýšil na 6:0 Bednář. Na 7:0 dával branku Čejka. Poté Zubři polevili a hosté dali dvě branky a snížili na 7:2. Minutu před koncem se prosadil potřetí v utkání Šimon a tak skončilo utkání 8:2 pro Zubry.