20. 1. 2018 17:15 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2017 / 2018 – 14. kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaProdlouženíCelkem

S Meziříčím prohra v prodloužení

Datum Čas
24. 1. 2018 6:35

Náhled

Pohledný a vyrovnaný hokej předvedla obě „béčka“ ve svém vzájemném utkání. Do vedení šli nejprve domácí hráči. V sedmé minutě úspěšně zakončil kombinaci prvního útoku Jiří Kudláček. O dvě minuty později už ale bylo vyrovnáno. Po nahrávce Dvořáka skóroval pomocí šťastné teče Budín. Úvodní třetinu nakonec přeci jenom vyhráli hokejisté HHK. V 17. minutě se o to postaral Chlubna, jehož vyslal do povedeného sóla Vrána.

Už po dvou minutách prostřední části znovu srovnal stav Budín a ve 28. minutě šla Bíteš dokonce do vedení díky Odvárkovi, kterému přihrávali Dočkal s Dvořákem. Nutno dodat, že to bylo vedení zcela zasloužené, protože druhou třetinu byli hosté tím lepším týmem. V polovině zápasu sice srovnal Jiří Kudláček na 3:3, ale herně se domácí trápili. Vůbec jim nešla rozehrávka a protiútoky jejich soupeře byly vždy velmi nebezpečné.

V poslední části probíhal boj o každý metr ledu. Oba týmy se snažily strhnout vítězství na svoji stranu a tak diváci mohli sledovat velmi svižný a důrazný hokej, kdy se brankové příležitosti střídaly na obou stranách. K rozhodnutí však nepřispěly ani přesilové hry a tak zápas dospěl do prodloužení.

V něm nakonec rozhodl o bodu navíc pro meziříčské Frühauf. Po přihrávce Smejkala překonal opakovanou střelou Loukotu v bráně hostů.

HHK VM ‚B‘ – HC Spartak Velká Bíteš ‚B‘ 4:3 PP. (2:1, 1:2, 0:0 – 1:0)

Branky: 7. Kudláček J. (Štěpánek, Střecha L.), 17. Chlubna (Vrána), 30. Kudláček J. (Štěpánek, Tichý), 63. Frühauf (Smejkal) – 9. Budín (Dvořák), 22. Budín (Zelinka, Fischer O.), 28. Odvárka (Dočkal, Dvořák)