3. 3. 2018 17:00 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2017 / 2018 – 20. kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Náměšť n. O.1045
V. Bíteš "B"0000

Byl to zápas, který už nic neřešil. Domácí už byli jistým vítězem základní části, což potvrzovalo jejich postavení v tabulce. V první třetině vázla souhra, puky odskakovaly od hokejek, přihrávky byly nepřesné a hosté jen vyčkávali na svou šanci. Ve druhé třetině se hra zvrhla ve spoustu potyček a osobních soubojů, a tedy rozhodčí byli v permanenci. Hlavně domácí se nevyvarovali trestům a hra podle toho vypadala – upadala do průměru, někdy i pod a nic nenasvědčovalo tomu, že by se měla v příštích minutách zlepšit. Až ve třetím dějství se náměšťským podařilo vstřelit čtyři branky a ukončit tak zápas, na který by raději co nejdříve zapomněli.

TJ Náměšť nad Oslavou – HC Spartak Velká Bíteš B 5:0 (1:0;0:0;4:0)

Branky: Miroslav Strnad, Kohút, Kejda, Tóth, Sklenář, asistence Kejda 2, Jirák, Tomáš Strnad, Tóth, Růžička, Miroslav Strnad M, Ošmera, vyloučení 7:10, navíc domácí 2 x 10 minut OT, rozhodčí Suchý, Čurilla, Kouba, 100 diváků, hráno na ZS v Náměšti nad Oslavou.