Piráti Velká Bíteš vs SK Telč

TýmCelkem
V. Bíteš4
Telč2

Zápas s Telčí začal naší aktivitou. Naši kluci drželi častěji puk na hokejkách a vypracovali si i pár dobrých příležitostí. Dokázali z nich však vytěžit pouze jednu branku. Opět se v tomto utkání projevovala naše málá střelecká produktivita. Ikdyž jsme měli herní převahu hosté z Telče se dostávali většinou pouze do brejkových samostatných nájezdů. Jedn z nich proměnili a skóre vyrovnali. Po pěkné idividuální akci jsme však dokázali opět dostat do vedení. Z mnoha šancí jsme dokázali vytěžit ještě další dvě brnaky a vytvořili si tříbrankový náskok. Soupeř stačil jen korigovat na konečných 4:2. Opět se ukázalo, jak se na branku strašně nadřeme. Další problémy máme při najíždění do volného prostoru a držení správnych pozic v obraném pásmu. Vyzdvihnout můžeme kombinační hru, ve které jsme často soupeře rozhodili a dokázali si vytvořit prostor na šanci.

Piráti Velká Bíteš – SK Telč 4:2

Branky: Pavlidis 3x, Jurný