10. 2. 2018 17:30 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2017 / 2018 – 17. kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Zastávka1416
V. Bíteš "B"0011

Ve vyrovnané první třetině měli šance obě mužstva, ale brankáři obou týmů předváděli spolehlivý výkon. První branka padla až v předposlední minutě, kdy Jelínek tečoval střelu Vyhnalíka a domácí vedli po první třetině 1:0. Druhá třetina vyzněla  pro domácí hráče, kteří po brankách Gejdoše, Bednáře a dvakrát Lesonického  vyhráli třetinu 4:0.  A tak po dvou třetinách byl stav 5:0 pro domácí a o osudu zápasu prakticky rozhodnuto. Ve třetí třetině se zápas jen dohrával. Domácí proměnili Jelínkem přesilovku a zvýšili na 6:0. Hosté v závěru vstřelili svůj čestný ůspěch. Autorem branky byl Škoda, který upravil na konečných 6:1. Do konce utkání se už na skóre nic nezměnilo a domácí si zaslouženě připsali tři body.

HC Zastávka – HC Spartak Velká Bíteš „B“ 6:1 (1:0,4:0,1:1)

Br.: Jelínek (Vyhnalík,Kliner), Gejdoš (Provaz), Bednář (Provaz,Gejdoš),

Lesonický (Šedý), Lesonický (Šedý), Jelínek (Vyhnalík,Stromecký) – Škoda (Marek)

Vyl.: 6:6 využ.: 1:0