Piráti Velká Bíteš vs Pumy Pelhřimov

3. 2. 2018 10:00 4. třída Krajská liga přípravek

Zápas s Pelhřimovem ovlivnil fakt, že několik našich hráčů odjelo na hory a někteří byli nemocní, proto jsem tým doplnil o třeťáky Jakuba Holíka a Lukáše Crosse. Herní aktivita byla opět na naší straně, ale několika přihrávkami, především na útočné modré čáře, tato aktivita i končila. Naopak jsme se nestačili bránit sólovým únikům soupeře, kdy mnohdy až lajdáckým způsobem hráči usnadňovali soupeři odstřeloval naši branku. Tadeáš Doležal z trestného nájezdu sice ještě snížil na 1:2, ovšem pak opět skórovali hosté, jak jinak než ze samostatných úniků. Druhá třetina byla podobná té první, jen Jakub měl vyšší úspěšnost zásahů v brance. Třetí třetina byla z naší strany nejlepší, kluci více bruslili a znemožňovali tak soupeři snadné prosazování do protiútoků. Jen škoda, že se jim nepodařilo více skórovat, mohl být výsledek vyrovnanější. Pochválit musím Lukáše Crosse, který byl nejbojovnější z celého týmu, chce to ale více odvahy v cestě na soupeřovu branku. To se, ale určitě zlepší už příští domácí zápas proti Telči.

Velká Bíteš – Pumy Pelhřimov 4:8 (1:4;2:3;1:1)

Branky: Pavlidis 2x, Tadeáš Doležal, Havelka

HC Spartak Velká Bíteš MŽ