13. 1. 2018 17:30 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2017 / 2018 – 13. kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Bystřice n. P.43310
V. Bíteš "B"0404

Zubři se po delší pauze představili na domácím ledě před slušně zaplněnou tribunou. Od začátku utkání byli Zubři lépe hrajícím týmem, kdy se jako první prosadil Svoboda. Na 2:0 zvyšoval Peňáz. Zubři v první třetině byli lepší na puku a po pěkné akci se prosadil Bednář 3:0. V předposlední minutě třetiny se ještě prosadil Jakeš a tak byl stav po úvodní třetině 4:0. Do druhé třetiny už Zubři nenastoupili v takovém tempu, jako do úvodní třetiny, hosté měli více šancí oproti první třetině. Druhou třetinu Zubři prohráli 3:4, za Zubry se prosadil Šimon, Bednář a Mráz. Stav po druhé třetině byl 7:4. Ve třetí třetině hráli Zubři lépe, měli spoustu šancí, ale mnoho jich také neproměnili! Stav se měnil ve 47 minutě, kdy dával branku Ludvík, dále o minutu později skóroval Škorpík. Poslední branku dal pěknou střelou Musil a tak Zubři zaslouženě zvítězili na domácím ledě 10:4.

BK ZUBřI BYSTřICE – HC Velká Bíteš ,,B“  10:4 (4;0;3:4;3:0)

Branky: Urbánek Tomáš 2, Zelinka, Budín

Asistence: Zelinka 2, Budín