9. 12. 2017 17:00 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2017 / 2018 – 10. kolo

Ostudný výkon a výsledek v Náměšti

Datum Čas
13. 12. 2017 9:11

Náhled

Utkání pro domácí začalo příznivě. Hned v první minutě skórovali. Když v 6. minutě přidali další, přidalo jim to na jistotě a dále přidávali na svém tlaku. Tou dobou však byla hra ještě vyrovnaná, avšak veškeré šance hostů končily u domácího brankáře. Mezi 13. a 16. minutou náměšťští navýšili svůj náskok již na 5:0 a hosté střídali brankáře. Zbylé dvě třetiny probíhaly s podobným scénářem. Domácí dále navyšovali náskok a hosté se v podstatě jen bránili. Necelou půlminutu před koncem třetí třetiny hosté zaznamenali svoji čestnou branku v jednoznačném výsledku. Za zmínku stojí výkon domácích útočníků Ondřeje Kohúta a Tomáše Fialy, jelikož oba zaznamenali 6 bodů za 4 branky a 2 asistence.

TJ Náměšť nad Oslavou – HC Spartak Velká Bíteš B 15:1 (5:0;4:0;6:1)

Branky: Kohút 4, Fiala 4, Tóth 3, Pálka, Vysloužil, Krčál, asistence Krčál 3, Bulička 2, Jirák 2, Kohút 2, Fiala 2, Doležal, Strnad, Ošmera, Tóth – Škoda, vyloučení 4:7, rozhodčí Mezlík, Marek, Erat, 140 diváků, hráno na ZS v Náměšti nad Oslavou.