HHK Velké Meziříčí „B“ vs TJ Náměšť nad Oslavou

11. 11. 2017 16:15 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2017 / 2018 – 6.kolo

V. Meziříčí "B"2226
Náměšť n. O.2428

HHK Velké Meziříčí B – TJ Náměšť nad Oslavou 6:8 (2:2;2:4;2:2)

Branky: Štěpánek Vrána Bernat Tichý 2, Jiří Kudláček, asistence Jiří Kudláček 2, Buďa 2, Chlubna 2, Tichý – Krčál 2, Jirák, Bednář, Vysloužil, Kejda, Pálka, Tóth, asistence Kohút 3, Bednář 2, Krčál 2, Michal Sázavský, Ošmera, Pálka, Kejda, Sklenář, Strnad, Jirák, vyloučení 8:4, využití 0:3, v oslabení 0:0, střely na branku 50:50, rozhodčí Erat, Marek, Sibera, 52 diváků, hráno na ZS ve Velkém Meziříčí.

V úvodních deseti minutách byli aktivnější hostující hráči, ale svoji první branku dali až ve 14. minutě. To už však Jirák vyrovnával na 1:1. Skóre zápasu totiž otevřel už ve třetí minutě domácí Štěpánek po nahrávce Jiřího Kudláčka. V 17. minutě to již bylo 2:2, nejprve Vrána poslal béčko HHK znovu do vedení, aby pak vzápětí Náměšť znovu srovnala zásluhou Vysloužilovou. Nutno říct, že svižnému a pěknému hokeji góly opravdu slušely. Jestliže za celou první třetinu padly celkem čtyři, tak za devět minut té druhé jich oba gólmani lovili hned šest. Takže pěkně popořádku: 21. minuta Kejda v přesilovce 2:3, 22. minuta Bernat 3:3, 23. minuta Pálka 3:4, 25. minuta Tichý 4:4, 26. minuta Tóth 4:5 a 29. minuta Krčál 4:6 opět v početní výhodě. Poté se hra poněkud uklidnila a oba týmy začaly daleko lépe bránit svoje poloviny kluziště a tím ubylo i brankových příležitostí. V poslední části se hosté soustředili na co nejdelší držení puku, pokud možno co nejdál od Májovy svatyně. Domácí naopak potřebovali svého soupeře co nejvíc přitlačit do obranného pásma. To se jim postupem času i dařilo a výsledkem bylo snížení na rozdíl jediné branky. Ve 47. minutě se o to postaral Jiří Kudláček. Tento gól je ještě více naladil a tak se jim šest minut před koncem podařilo i vyrovnat zásluhou Tichého. Bohužel pro ně hned v následující minutě zbytečně faulovali a za to je potrestal Krčál. V předposlední minutě ještě meziříčští odvolali gólmana, ale jejich power-play trvala jenom chvíli. Na konečných 6 : 8 upravil Bednář. Vyrovnané utkání rozhodlo pro Náměšť méně chyb a využívání přesilových her.

HHK Velké Meziříčí „B“

Post G A H SOG PIM SA GA SV