BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem vs HC Zastávka

11. 11. 2017 17:30 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2017 / 2018 – 6.kolo

Bystřice n. P.0202
Zastávka4015

BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem – HC Zastávka 2:5 (0:4;2:0;0:1)

Branky: Jan, Peňáz, asistence Mráz, Čejka, Šimon – Stromecký, Barák, Fiala, Matal, Bednář, asistence Vyhnalík 2, Stromecký, Mikule, Koblížek, Barák, Kozárek, vyloučení 5:9, využití 1:1, rozhodčí Mejzlík, 150 diváků, hráno na ZS v Bystřici nad Pernštejnem.

Domácí, posilněni vítězstvím na ledě silné Náměště, chtěli potvrdit body doma proti houževnaté a bojovné a velice kvalitní Zastávce. Ovšem začátek byl pro domácí přímo hororový. První minuta 0:1, hosté byli všude ne o krok, ale o dva dřív, domácí vůbec nestíhali a jakoby je zápas nebavil, což se projevilo i na skóre. Pak přišla tragická dvouminutovka od 13. do 15. minuty a skóre 0:4 a střídaní brankáře Dingy, ale nutno říct že za góly nemohl. Domácí absolutně nechytili začátek utkání a Zastávka byla jediným mužstvem na ploše. Po první třetině proběhla v kabině Zubrů bouřka a následoval zlepšený výkon domácích, kdy snížil v přesilovce bombou Jan a ve 30. minutě dal naději na obrat Zubrům Peňáz. Potom přišla spousta šancí, z nichž především akce domácího kapitána Ludvíka si přímo žádala gól, ale sít za výborným brankářem hostů Vybíralem se nerozvlnila. Poté ještě měli domácí přesilovku 5 na 3, ale bez úspěchu. Druhá třetina dala domácím naději na obrat, ale ten se ve 3. třetině už nekonal a hosté si výsledek zkušeně pohlídali a zaslouženě si odvezli tři body do tabulky.

BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem

Post G A H SOG PIM SA GA SV