TJ Náměšť nad Oslavou vs BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaProdlouženíCelkem
Náměšť n. O.22206
Bystřice n. P.24017

TJ Náměšť nad Oslavou – BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem 6:7 (2:2,2:4,2:0,0:1) v prodloužení

Branky: Miroslav Bednář 2, Kejda 2, Jirák 2, asistence Doležal 3, Fiala 2, Ošmera 2, Miroslav Bednář, Strnad, Sklenář, Bauer – Šimon 2, Ludvík 2, Peňáz, Škorpík, Jan, asistence Čejka, Bednář, Ludvík, Zítka, Šimon, Peňáz, vyloučení 8:12, využití 1:2, rozhodčí Jiří Erat, Tomáš Mezlík, Nikola Marek, 103 diváků, hráno na ZS v Náměšti nad Oslavou.

Utkání dvou posledních finalistů začalo svižně. Oba soupeři se snažili útočnou hrou pokořit brankáře soupeře. Jako prvnímu se to podařilo domácímu mužstvu, kdy ve 3. minutě mířil Miroslav Bednář neomylně. Oba fanouškovské kotle znamenitě hnaly své týmu za vítězstvím. V 9. minutě domácí srovnali, avšak v 15. minutě si domácí překlopili vedení na svou stranu. V 19. minutě byl vyloučen domácí hráč za krosček a hosté trestali – bylo opět srovnáno. Pro domácí tým bývá tradičně druhá třetina nejslabší. To se potvrdilo i tentokrát, kdy hosté v rozmezí šesti minut navýšili skóre o čtyři branky. Domácí však vzápětí dvěma brankami snížili. Po třetí obdržené brance došlo ke střídání náměšťských brankářů, kdy Aleše Sázavského vystřídal Václav Bednář. Domácí se ve třetí třetině zakousli do soupeře, a dvěma brankami ve 49. a 50. minutě srovnali. Do konce základní hrací doby zůstal stav utkání neměnný. Nutno říci, že domácí měli ve třetí třetině ze hry více. Následovalo prodloužení, kdy 27 vteřin před koncem fauloval domácí Martin Doležal ujíždějícího Miroslava Jana, který se při trestném střílení nemýlil. Zajímavý zápas pro oba tábory, v němž bylo vidět spousta gólů, je myslím slušnou pozvánkou pro příští zápasy.

TJ Náměšť nad Oslavou

Post G A H SOG PIM SA GA SV