21. 10. 2017 17:30 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2017 / 2018 – 3.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Zastávka1113
Náměšť n. O.2136

HC Zastávka – TJ Náměšť nad Oslavou 3:6 (1:2;1:1;1:3)

Branky: Fišer 2, Jelínek, asistence Šedý, Jelínek, Koblížek, Lesonický – Kohút 2, Toth, Kejda, Bednář, Sázavský, asistence Pálka 2, Sklenář 2, Bednář, Strnad, Krčál, Fiala, Ošmera, Toth, vyloučení 7:7, využití 1:2, navíc TS (Náměšť) neproměněno, rozhodčí Sibera, Erat, Horký, 80 diváků, hráno na ZS v Rosicích.

Ve vyrovnaném utkání byli šťastnější hosté díky lepší koncovce a výbornému Májovi v brance. Vedení se sice ujali v přesilovce domácí, ale hosté taky vyrovnali v přesilovce, a jelikož do konce první třetiny proměnili ještě jednu šanci, vedli po první třetině 1:2. Ve druhé třetině se hrálo nahoru dolů a obě mužstva proměnila po jedné své šanci, a tak po dvou třetinách byl stav 2:3. Za zmínku stojí ještě neproměněná přesilovka 5 na 3 domácích. Třetí třetina začala náporem domácích, ale pak přišlo jejich dvojnásobné vyloučení a hosté svou šanci využili a proměněnou přesilovkou 5 na 3 tak odskočili na 2:4. Pak ještě dvěma brankami po sobě rozhodli utkání ve svůj prospěch. Domácí už stačili jen snížit na konečných 3:6.