HHK Velké Meziříčí „B“ vs BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem

14. 10. 2017 17:00 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2017 / 2018 – 2.kolo

V. Meziříčí "B"1124
Bystřice n. P.2215

HHK Velké Meziříčí B – BK Zubři Bystřice n/P 4:5 (1;2;1:2;2:1)

Branky Chlubna 2, Frühauf Libor Střecha, asistence Bernat, Tichý, Bradáč, Frühauf, Chlubna – Bednář 2, Jedlička, Ludvík, Koželuh, asistence Koželuh, Mráz, Kintr, Zdražil, Janda, Šimon, Bednář, vyloučení 7:6, navíc Ludvík (Bystřice) 10 + 10 minut za nesportovní chování, využití 0:2, v oslabení 1:0, střely na branku 32:34, rozhodčí Sobotka, Mezlík, Sibera, 57 diváků, hráno na ZS ve Velkém Meziříčí.

První změna skóre vyrovnaného utkání přišla v polovině úvodní části. Dorážkou vlastní střely se o to postaral domácí Chlubna po přihrávce od Bernata. Hosté vyrovnali zásluhou Jedličky, jemuž asistovali Koželuh s Mrázem. Bystřice nakonec první třetinu vyhrála, když se v závěrečné minutě trefil Ludvík s pomocí Kintra a Zdražila. V herně nejslabší prostřední části padaly branky pouze za nerovnovážného počtu hráčů na ledě. Ve 30. minutě využili Zubři přesilovou hru, skóroval Bednář a nahrával Janda. O sedm minut později však hráči BK stejnou situaci vůbec nezvládli. Nechali si ujet Tichého s Chlubnou a druhý jmenovaný dal i svůj druhý gól. Místo aby meziříčští využili svého úspěchu, tak opět nezvládli poslední minutu a hru 4 na 4. Bednář svým druhým zásahem zvýšil na dvoubrankový rozdíl po asistenci Šimona. Jak napověděl další průběh zápasu, nic před poslední třetinou nebylo rozhodnuto. Hokejisté HHK ve 45. minutě nejprve snížili na jednobrankový rozdíl, po nahrávce Bradáče se trefil Frühauf. O deset minut později se jim podařilo dokonce vyrovnat. Přesilovou hru využil Libor Střecha s přispěním Frühaufa a Chlubny. Poslední slovo měli ovšem hostující hráči. V přesilovce pět minut před koncem rozhodl Koželuh po asistenci Bednáře.

HHK Velké Meziříčí „B“

Post G A H SOG PIM SA GA SV