HC Zastávka vs BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem

7. 10. 2017 17:00 Krajská soutěž Vysočiny Základní část 2017 / 2018 – 1.kolo

Zastávka3216
Bystřice n. P.1214

HC Zastávka – BK Zubři Bystřice n/P 6:4 (3:1;2:2;1:1)

Branky: Brekke 2, Šedý, Kozárek, Mikule, Stromecký, asistence Stromecký 2, Lesonický,Mikule, Kliner, Bednář, Vyhnalík, Šedý – Mráz 2, Jan Zdražil, asistence Bednář, Svoboda, Mach, Ludvík, vyloučení 5:7 navíc Burian (Zastávka) 10minut OT, využití 2:2, oslabení 1:0, rozhodčí  Horký, Marek, Mezlík, 50 diváků, hráno na ZS v Rosicích.

V utkání slušné úrovně začali lépe domácí. V polovině první třetiny po dvou brankách Brekkeho a jedné Šedého vedli už 3:0. Pak se probudili i hosté. V poslední minutě se jim podařilo Zdražilem snížit na 3:1 a tak také skončila první třetina. Hned v první minutě druhé třetiny Mráz vstřelil jejich druhou branku na 3:2. Domácí odpověděli využitou přesilovkou. Branku vstřelil Kozárek po přihrávce Bednáře. Zubři také využili přesilovou hru a Mrázem znovu snížili na rozdíl jedné branky. Domácí nezůstali pozadu a Mikulem o dvě minuty později využili další přesilovku. Tak taky skončila druhá třetina. Ve třetí třetině pokračovala vyrovnaná bitva. Hra se přelévala s jedné strany na druhou a diváci se rozhodně nenudili. A když hosté znovu využitou přesilovkou Janem snížili na rozdíl jedné branky, bylo o dramatičnost utkání postaráno. Zápas po pěkné kombinaci se Šedým rozhodl v poslední minutě Stromecký.

HC Zastávka

Post G A H SOG PIM SA GA SV