Dohrávka s Třebíčí se mladším žákům na domácím ledě povedla

26.03.2024

Hráči vstoupili do posledního domácího zápasu proti SK Horácká Slavia Třebíč s odhodláním zabojovat. Ujali jsme se vedení v osmé minutě. Hráči Třebíče do konce první třetiny srovnali na 1:1. Na startu druhé třetiny se hned po patnácti sekundách dostali Bítešští opět do vedení. Bohužel nám vedení dlouho nevydrželo a po čtyřiceti pěti sekundách soupeř opět dorovnal na 2:2. Po 2 minutách šla dokonce Třebíč do vedení, kdy náš gólman nepokryl střelu k pravé tyči. V polovině zápasu se mění brankáři a nastupuje Kuba Kováčik, který vystřídal Dana Doležala. Ten už za svá záda nepustil ani jednu střelu a odchytal svoji polovinu s čistým kontem. Naši hráči se postupně zlepšili především v kombinaci. Do konce druhé třetiny se nám podařilo vsítit 3 slepené góly a soupeřovi jsme odskočili do vedení 5:3. Třetí třetinu jsme rovněž začali dobře a ve 43. minutě Ondrůj dovršil svůj první hattrick v kategorii mladších žáků. Dvěma brankami uzavřel skóre zápasu Sebastian Palas na konečných 8:3.

Branky a nahrávky: 8. Holík (Žák), 21. Ondrůj (Holík), 32. Ondrůj (Holík), 33. Bilíková (Žák), 34. Plechatý (Palas), 43. Ondrůj (Palas), 44. Palas (Ondrůj), 60. Palas – 18. Mátl (Svoboda), 21. Hejátko (Jirkas), 24. Hejátko (Dvořák)