Dobře rozehraný zápas skončil další domácí porážkou

Domácí hráči vstoupili do zápasu výborně a hned po 44 vteřinách se ujímají vedení. Autorem branky je JAKUB MODL. Asistence: Matěj Šidák. Dobrým pohybem si vytváříme další příležitosti. Další branka bítešských přichází v 7. minutě. Autorem branky je PAVEL POSPÍŠIL. Asistence: Tomáš Dittrich. V 15. minutě je vyloučen hostující hráč Ondřej Špatenka na 5 min + do konce zápasu. Tato dlouhá přesilovka nám spíše uškodí a nejsme schopni si vytvořit stálý tlak v útočném pásmu. Naopak hosté podnikají nebezpečné protiakce.

Ve druhé části v 22. minutě hosté snižují. Autorem branky je JIŘÍ PŘIBYL. Asistence: Michal Dolinský. Po této brance se hra rychle přelévá ,,nahoru dolů“ V 33. minutě hrajeme přesilovku a svíráme dlouho hosty v jejich obranném pásmu, ale tížená branka nepřichází… Za necelé dvě minuty jsou hosté znovu vyloučeni, hrajeme 20 vteřin přesilovku 5 proti 3, kterou nevyužíváme. V této přesilovce přichází kolaps bítešské obranné hry. V čase 35:20 hosté v oslabení srovnávají skóre. Autorem branky je JAKUB KOŘÍNEK. Asistence: Michal Dolinský. A v témže oslabení v čase 35:50 přidávají další trefu. Autorem branky je MICHAL DOLINSKÝ. Asistence: Daniel Piskač. Bítešské mužstvo přestalo hrát a do konce třetiny inkasujeme ještě dvakrát. V čase 36:41 navyšuje vedení hostů  TOMÁŠ KRATOCHVÍL. Asistence: Ondřej Kalenský a v čase 39:30 JAKUB ADAM. Asistence: Michal Dolinský.

Třetí část je herně vyrovnaná a i přes šance na obou stranách se skóre už nemění.

HC Spartak Velká Bíteš – HC Světlá nad Sázavou 2:5 (2:0, 0:5, 0:0)

HC Spartak Velká Bíteš: J. Bartošek (od 40. min D. Straník)— T. Dittrich, J. Novák, F. Žalud, O. Urbánek, F. Vojáček, A. Šidák — P. Pospíšil, J. Modl, M. Šidák, L. Petrčka, D. Jarolím, O. Budín, D. Trnka, P. Tondl, L. Dupljaku, O. Fischer

HC Světlá nad Sázavou: M. Hanák — J. Kořínek, J. Adam, D. Piskač, D. Kopecký, J. Svoboda, M. Škareda, P. Čapek — M. Dolinský, T. Kratochvíl, J. Přibyl, O. Kalenský, P. Pokorný, A. Fixa, O. Špatenka, T. Kohout, V. Piskač

Rozhodčí: Tomáš Sibera — Tomáš Mezlík, Lukáš Pacal