Další domácí porážka…

Domácí nastoupili bez několika hráčů a na hře to bylo od začátku znát. Hosté začali mnohem lépe a dobrým pohybem si vytvářeli brankové příležitost a jen výborný Jakub Bartošek zabránil tomu, že se skóre neměnilo. V osmé minutě domácí hráli přesilovou hru, kterou ranou od modré využil Adam Grman. Bohužel to byla jediná světlá chvilka pro bítešské v tomto zápase… Obraz hry zůstal stejný a hosté se tlačili do útoku. Dvěma brankami otočili skóre a tak i skončila první třetina.

I ve druhé části byli hosté lepším týmem a zaslouženě přidali další trefy.

V poslední třetině se už utkání dohrávalo a nakonec skončilo vysokým vítězstvím hostů v poměru – 1:7!!!

HC Spartak Velká Bíteš – TJ Jiskra Humpolec 1:7 ( 1:2, 0:3, 0:2)

Branky a nahrávky: 9. Grman (Dittrich, Fischer) – 12. Jelínek (Krtek), 14. Hynek (Hendrych, Dolejš), 28. Hynek (Šerák), 31. Jelínek (Hurda), 33. Hendrych (Kulík, Hynek), 53. Hubata (Hynek), 54. Hubata

rozhodčí: Marek Honza — Luboš Karásek, Jakub Kučera

vyloučení: 2:4