Cenné vítězství z Telče

V 10. kole zajížděli bítešští hokejisté na led Telče, který byl favoritem zápasu. Jednak pro lepší umístění v tabulce a také kvůli hrající legendě v jejich týmu, a to Peteru Pucherovi.

V první části domácí zahrávali v 11. minutě přesilovou hru, kterou využívají, když po přihrávce Petera Puchera a Jiřího Landera skóruje VOJTĚCH KRET.  Poté měli domácí možnost další přesilové hry, která už tak slavně pro domácí neskončila, když hosté v oslabení vyrovnávají. Autorem branky je LIRIDON DUPLJAKU. Asistence: Lukáš Petrčka. Za 73 sekund se už Velká Bíteš ujímá vedení, autorem branky je ONDŘEJ URBÁNEK. Asistence: David Jarolím.

Druhá část začíná pro hosty z Bíteše výborně, a po 35 sekundách navyšujeme vedení na 1:3. Autorem branky je DAVID JAROLÍM. V 31. minutě dostávají domácí další možnost přesilové hry, kterou využívají a snižují na 2:3. Autorem branky je ADAM KŘÍŽ. Asistence: Jiří Lander a Tomáš Havlík. Tímto skórem končí druhá třetina.

Na začátku třetí části domácí hrají opět o jednoho hráče navíc a opět skórují a vyrovnávají na 3:3. Autorem branky je JAROSLAV ŠŤASTNÝ. Asistence: David Smejkal a Peter Pucher. Naštěstí se domácí dlouho z vyrovnání neradují. V čase 44:20 vstřílí rozhodující branku zápasu LIRIDON DUPLJAKU.

Hráči Velké Bíteše se mohou radovat z cenného vítězství na ledě Telče.

SK Telč – HC Spartak Velká Bíteš 3:4 (1:2, 1:1,1:1)

Branky a nahrávky: 11. Kret (Pucher, Lander), 32. Kříž (Lander, Havlík), 42. Šťastný (Smejkal, Pucher) – 15. Dupljaku (Petrčka), 16. Urbánek (Jarolím), 21. Jarolím, 45. Dupljaku

Vyloučení: 3:6

Využití: 3:0