Bíteš nestačila na Chotěboř.

Domácí do zápasu nevstoupili dobře a po pěti minutách už prohrávali 3:0. Bohužel první i druhá třetina byla v režii hostujícího týmu a celkové skóre vypovídalo za vše – 1:7!!! Až ve třetí třetině za stavu 1:8 začali i domácí hráči skórovat a málem bylo ze zápasu drama… Kromě branek jsme měli ještě dvě gólové situace – jednou zvonila tyč a podruhé ve vyložené šanci se zaskvěl brankář hostů Rulf.

Celkově zasloužené vítězství hostů.

5. kolo sobota 9.10.2021 17:00

HC Spartak Velká Bíteš – HC Chotěboř 5:8 (1:4, 0:3, 4:1)

Branky a nahrávky: 14:48 Grman, 41:42 Grman, 50:30 Grman, 51:18 Pospíšil, 56:45 Fischer – 3:01 Eis (Kříž, Vlček), 3:59 Klofáč (Křišťan), 5:20 Kříž (Vlček), 9:52 Eis, 20:56 Eis, 24:25 Svoboda, 39:35 Vlček (Eis, Kříž), 40:45 Březina (Eis)

Rozhodčí: Mezlík – Sobotka, Sibera
Vyloučení: 8:3
Využití: 0:3
V oslabení: 0:0
Diváci: 40
Zásahy brankářů: 40:21

HC Spartak Velká Bíteš: Bartošek (5:20 Chadim, 8:15 Bartošek) – Grman, Šidák Adam, Dittrich, Novák, Trnka, Žalud, Šidák Matěj, Dupljaku, Fischer, Petrčka, Vlašín, Pospíšil
HC Chotěboř: Pešek (30:26 Rulf) – Suchý – Kříž, Mendl – Klofáč, Lacina – Pejchal, Mašek – Svoboda – Marek, Hospodka Jakub – Hospodka Jan – Křišťan, Eis – Vlček – Březina