A-tým: Příprava na novou sezónu začala

22.08.2024

Naše Áčko zahájilo přípravy na nadcházející sezónu už začátkem června, a to suchou přípravou v brněnském Komárově. I přes, pro hokej, mrtvé měsíce byla účast na každém tréninku hojná. Týmový duch je stále cítit, což je skvělým příslibem pro nadcházející sezónu.

První část letní přípravy jsme zakončili tenisovým turnajem v Bohunicích, kterého se zúčastnilo 18 hráčů z našeho týmu. V červenci měli hráči možnost věnovat se individuální přípravě, přičemž své pokroky pravidelně sledovali a sdíleli pomocí chytrých aplikací.

Od začátku srpna se A-tým připravoval již ve Velké Bíteši, a to na hřišti za základní školou. I přes dobu dovolených byla účast vysoká a nároky ze strany trenérů se zvyšovaly. Na závěr suché přípravy se naši hokejisté přesunuli do prostorů velkomeziříčského Fitcentra, kde celá letní příprava gradovala, a i výkony hráčů měly vzestupnou tendenci.

Doufejme, že se tato suchá příprava promítne i na ledovou plochu, kde na začátek naši hokejisté dostanou porci tří kondičních tréninků v posledním prázdninovém týdnu, který se zaměří na kondiční bruslení a výbušnost.

Celou přípravu zakončíme třemi přátelskými zápasy. První z nich se odehraje v sobotu 31. srpna na domácím ledě proti Náměšti. Další zápasy nás pak čekají v pátek 6. září, opět doma, proti HK Dynamiters Blansko a závěrečný zápas odehrajeme v neděli 8. září v Kuřimi proti týmu VUT Cavaliers z Brna.

Hráči A-týmu věří, že věrní fanoušci bítešského hokeje je budou podporovat od prvního mistrovského utkání, které se odehraje v sobotu 14. září na domácím ledě proti hokejistům ze Světlé nad Sázavou.