2. třída poprvé doma v roce 2024

06.01.2024
Úvodní kolo v novém roce 2024 si proti Havlíčkovu Brodu a Světlé nad Sázavou zahráli naši druháci v domácím prostředí. Jako první padl los na Havlíčkův Brod. Hned po úvodním vhazování bylo jasné, že si soupeř přijel pro výhru. Lépe bruslil, byl stále na puku a přehrával nás i kombinačně. Hráčům Havlíčkova Brodu se dařilo i v zakončení. Zápas skončil pro nás velmi nelichotivým výsledkem i přes veškerou snahu našich hráčů a hráček, kteří srdnatě bojovali až do konce.

Po neúspěšném úvodním zápase jsme doufali v lepší výkon proti týmu Světlé nad Sázavou. Zpočátku to vypadalo na vyrovnanou partii, potom se však hráči že Světlé zvedli a začali náš tým přehrávat. Nedařilo se nám nic počínaje rozehrou, přes vedení puku, až po zakončení. Světlá nad Sázavou se už v první třetině ujala vedení a v průběhu zápasu svůj náskok stále navyšovala.

V obou domácích zápasech jsme tak utržili drtivou porážku. Do příštích zápasů máme co zlepšovat.