Poslední hrací den: 08.02.2009, 21. kolo

Velké Meziříčí 6  
 
Břeclav 1  
 
 
Ostatní zápasy ze dne 08.02.2009, 21. kolo
Šternberk 2  
 
 
Uherský Brod 9  
 
 

 

Příští hrací den

V nejbližší době žádné utkání.
 
Ostatní zápasy
V nejbližší době žádné utkání.
 
 
říjen / 2017
« dnes »
 
T Po Út St Čt So Ne
39             1
40 2 3 4 5 6 7 8
41 9 10 11 12 13 14 15
42 16 17 18 19 20 21 22
43 23 24 25 26 27 28 29
44 30 31          
 
rozpis ledu   utkání doma   utkání venku
 
 
 
 
 

Rozpis utkání pro sezónu 2008 / 2009

Dlouhodobá soutěž - I. ČÁST

1. kolo, neděle 28.09.2008

Uherský Ostroh   2  
 
 
Šternberk   0  
 
Boskovice   0  
 
 
Uherský Brod   5  
 
 

Technika Brno   4  
 
 
Wien   5  
 
Velké Meziříčí   2  
 
 
Žďár nad Sázavou   10  
 
 

Pelhřimov   7  
 
 
Břeclav   0  
 
 

2. kolo, neděle 05.10.2008

Pelhřimov   7  
 
 
Velké Meziříčí   0  
 
Žďár nad Sázavou   5  
 
 
Technika Brno   2  
 
 

Wien   2  
 
 
Boskovice   1  
 
Uherský Brod   4  
 
 
Uherský Ostroh   2  
 
 

Břeclav   10  
 
 
Šternberk   2  
 
 

3. kolo, neděle 12.10.2008

Šternberk   0  
 
 
Uherský Brod   23  
 
Uherský Ostroh   1  
 
 
Wien   4  
 
 

Boskovice   0  
 
 
Žďár nad Sázavou   2  
 
Technika Brno   2  
 
 
Pelhřimov   4  
 
 

Velké Meziříčí   7  
 
 
Břeclav   4  
 
 

4. kolo, neděle 19.10.2008

Velké Meziříčí   2  
 
 
Technika Brno   9  
 
Pelhřimov   11  
 
 
Boskovice   2  
 
 

Žďár nad Sázavou   9  
 
 
Uherský Ostroh   0  
 
Wien   7  
 
 
Šternberk   3  
 
 

Břeclav   0  
 
 
Uherský Brod   5  
 
 

5. kolo, neděle 26.10.2008

Uherský Brod   3  
 
 
Wien   3  
 
Šternberk   1  
 
 
Žďár nad Sázavou   18  
 
 

Uherský Ostroh   0  
 
 
Pelhřimov   7  
 
Boskovice   4  
 
 
Velké Meziříčí   2  
 
 

Technika Brno   8  
 
 
Břeclav   4  
 
 

6. kolo, úterý 28.10.2008

Technika Brno   16  
 
 
Boskovice   2  
 
Velké Meziříčí   2  
 
 
Uherský Ostroh   8  
 
 

Pelhřimov   22  
 
 
Šternberk   0  
 
Žďár nad Sázavou   3  
 
 
Uherský Brod   3  
 
 

Břeclav   0  
 
 
Wien   2  
 
 

7. kolo, neděle 02.11.2008

Wien   0  
 
 
Žďár nad Sázavou   10  
 
Uherský Brod   2  
 
 
Pelhřimov   0  
 
 

Šternberk   1  
 
 
Velké Meziříčí   6  
 
Uherský Ostroh   3  
 
 
Technika Brno   4  
 
 

Boskovice   4  
 
 
Břeclav   3  
 
 

8. kolo, neděle 09.11.2008

Boskovice   5  
 
 
Uherský Ostroh   8  
 
Technika Brno   12  
 
 
Šternberk   3  
 
 

Velké Meziříčí   0  
 
 
Uherský Brod   0  
 
Pelhřimov   3  
 
 
Wien   11  
 
 

Břeclav   1  
 
 
Žďár nad Sázavou   6  
 
 

9. kolo, neděle 16.11.2008

Žďár nad Sázavou   4  
 
 
Pelhřimov   1  
 
Wien   6  
 
 
Velké Meziříčí   2  
 
 

Uherský Brod   2  
 
 
Technika Brno   4  
 
Šternberk   2  
 
 
Boskovice   16  
 
 

Uherský Ostroh   5  
 
 
Břeclav   1  
 
 

10. kolo, neděle 23.11.2008

Šternberk   0  
 
 
Uherský Ostroh   7  
 
Uherský Brod   7  
 
 
Boskovice   9  
 
 

Wien   4  
 
 
Technika Brno   5  
 
Žďár nad Sázavou   8  
 
 
Velké Meziříčí   0  
 
 

Břeclav   4  
 
 
Pelhřimov   7  
 
 

11. kolo, neděle 30.11.2008

Velké Meziříčí   2  
 
 
Pelhřimov   3  
 
Technika Brno   0  
 
 
Žďár nad Sázavou   4  
 
 

Boskovice   3  
 
 
Wien   17  
 
Uherský Ostroh   7  
 
 
Uherský Brod   3  
 
 

Šternberk   2  
 
 
Břeclav   7  
 
 

12. kolo, neděle 07.12.2008

Uherský Brod   12  
 
 
Šternberk   2  
 
Wien   9  
 
 
Uherský Ostroh   1  
 
 

Žďár nad Sázavou   6  
 
 
Boskovice   0  
 
Pelhřimov   7  
 
 
Technika Brno   5  
 
 

Břeclav   4  
 
 
Velké Meziříčí   2  
 
 

13. kolo, neděle 14.12.2008

Technika Brno    
 
 
Velké Meziříčí    
 
Boskovice   2  
 
 
Pelhřimov   11  
 
 

Uherský Ostroh   2  
 
 
Žďár nad Sázavou   2  
 
Šternberk   3  
 
 
Wien   2  
 
 

Uherský Brod   2  
 
 
Břeclav   1  
 
 

14. kolo, neděle 21.12.2008

Wien   2  
 
 
Uherský Brod   6  
 
Žďár nad Sázavou    
 
 
Šternberk    
 
 

Pelhřimov    
 
 
Uherský Ostroh    
 
Velké Meziříčí   2  
 
 
Boskovice   4  
 
 

Břeclav   1  
 
 
Technika Brno   8  
 
 

15. kolo, neděle 04.01.2009

Boskovice    
 
 
Technika Brno    
 
Uherský Ostroh   3  
 
 
Velké Meziříčí   0  
 
 

Šternberk   1  
 
 
Pelhřimov   10  
 
Uherský Brod    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
 

Wien   3  
 
 
Břeclav   2  
 
 

16. kolo, neděle 11.01.2009

Žďár nad Sázavou   6  
 
 
Wien   2  
 
Pelhřimov   10  
 
 
Uherský Brod   1  
 
 

Velké Meziříčí   12  
 
 
Šternberk   0  
 
Technika Brno   8  
 
 
Uherský Ostroh   3  
 
 

Břeclav    
 
 
Boskovice    
 
 

17. kolo, neděle 18.01.2009

Uherský Ostroh   4  
 
 
Boskovice   2  
 
Šternberk   1  
 
 
Technika Brno   8  
 
 

Uherský Brod    
 
 
Velké Meziříčí    
 
Wien   0  
 
 
Pelhřimov   17  
 
 

Žďár nad Sázavou   12  
 
 
Břeclav   1  
 
 

18. kolo, neděle 25.01.2009

Pelhřimov   8  
 
 
Žďár nad Sázavou   5  
 
Velké Meziříčí   4  
 
 
Wien   4  
 
 

Technika Brno   6  
 
 
Uherský Brod   0  
 
Boskovice   8  
 
 
Šternberk   2  
 
 

Břeclav   0  
 
 
Uherský Ostroh   2  
 
 

19. kolo, neděle 01.02.2009

Uherský Ostroh   11  
 
 
Šternberk   0  
 
Boskovice   6  
 
 
Uherský Brod   7  
 
 

Technika Brno    
 
 
Wien    
 
Velké Meziříčí   0  
 
 
Žďár nad Sázavou   6  
 
 

Pelhřimov   7  
 
 
Břeclav   0  
 
 

20. kolo, sobota 07.02.2009

Uherský Brod    
 
 
Uherský Ostroh    
 
Břeclav   7  
 
 
Šternberk   7  
 
 

Wien    
 
 
Boskovice    
 
Žďár nad Sázavou   6  
 
 
Technika Brno   1  
 
 

Pelhřimov   5  
 
 
Velké Meziříčí   3  
 
 

21. kolo, neděle 08.02.2009

Velké Meziříčí   6  
 
 
Břeclav   1  
 
Technika Brno    
 
 
Pelhřimov    
 
 

Boskovice    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
Uherský Ostroh    
 
 
Wien    
 
 

Šternberk   2  
 
 
Uherský Brod   9  
 
 

22. kolo, neděle 15.02.2009

Břeclav    
 
 
Uherský Brod    
 
Wien    
 
 
Šternberk    
 
 

Žďár nad Sázavou    
 
 
Uherský Ostroh    
 
Pelhřimov    
 
 
Boskovice    
 
 

Velké Meziříčí    
 
 
Technika Brno    
 
 

23. kolo, neděle 22.02.2009

Technika Brno    
 
 
Břeclav    
 
Boskovice    
 
 
Velké Meziříčí    
 
 

Uherský Ostroh    
 
 
Pelhřimov    
 
Šternberk    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
 

Uherský Brod    
 
 
Wien    
 
 

24. kolo, neděle 01.03.2009

Břeclav    
 
 
Wien    
 
Žďár nad Sázavou    
 
 
Uherský Brod    
 
 

Pelhřimov    
 
 
Šternberk    
 
Velké Meziříčí    
 
 
Uherský Ostroh    
 
 

Technika Brno    
 
 
Boskovice    
 
 

25. kolo, neděle 08.03.2009

Boskovice    
 
 
Břeclav    
 
Uherský Ostroh    
 
 
Technika Brno    
 
 

Šternberk    
 
 
Velké Meziříčí    
 
Uherský Brod    
 
 
Pelhřimov    
 
 

Wien    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
 

26. kolo, sobota 14.03.2009

Břeclav    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
Pelhřimov    
 
 
Wien    
 
 

Velké Meziříčí    
 
 
Uherský Brod    
 
Technika Brno    
 
 
Šternberk    
 
 

Boskovice    
 
 
Uherský Ostroh    
 
 

27. kolo, neděle 22.03.2009

Uherský Ostroh    
 
 
Břeclav    
 
Šternberk    
 
 
Boskovice    
 
 

Uherský Brod    
 
 
Technika Brno    
 
Wien    
 
 
Velké Meziříčí    
 
 

Žďár nad Sázavou    
 
 
Pelhřimov