Poslední hrací den: 12.03.2016, 2. kolo

Uherský Ostroh 3 3 0 0  
 
Velká Bíteš 2 0 0 2  
 
 
Ostatní zápasy ze dne 19.03.2016, 2. kolo
Uherský Ostroh 2 1 0 1  
 
 
Velké Meziříčí 5 3 1 1  
 
 

 

Příští hrací den

V nejbližší době žádné utkání.
 
Ostatní zápasy
V nejbližší době žádné utkání.
 
 
srpen / 2017
« dnes »
 
T Po Út St Čt So Ne
31   1 2 3 4 5 6
32 7 8 9 10 11 12 13
33 14 15 16 17 18 19 20
34 21 22 23 24 25 26 27
35 28 29 30 31      
 
rozpis ledu   utkání doma   utkání venku
 
 
 
 
 

Rozpis utkání pro sezónu 2015 / 2016

Dlouhodobá soutěž - I. ČÁST

1. kolo, sobota 19.09.2015 v 17:00 hodin

Uherský Brod   2 0 1 0 S
 
 
Rosice   1 1 0 0 N
 
Velká Bíteš   8 2 5 1  
 
 
Dynamiters Blansko   2 0 1 1  
 
 

Kroměříž   6 1 2 3  
 
 
Uherské Hradiště   2 2 0 0  
 
Velké Meziříčí   3 1 1 1  
 
 
Uherský Ostroh   7 2 3 2  
 
 

Boskovice   4 1 2 1  
 
 
Břeclav B   1 0 1 0  
 
 

2. kolo, sobota 26.09.2015 v 17:00 hodin

Rosice   6 3 2 1  
 
 
Břeclav B   4 0 1 3  
 
Uherský Ostroh   4 1 2 1 S
 
 
Velká Bíteš   5 1 0 3 N
 
 

Uherský Brod   4 1 2 1  
 
 
Velké Meziříčí   0 0 0 0  
 
Uherské Hradiště   4 0 2 2  
 
 
Boskovice   9 3 0 6  
 
 

Dynamiters Blansko   0 0 0 0  
 
 
Kroměříž   5 2 3 0  
 
 

3. kolo, pondělí 28.09.2015 v 17:00 hodin

Velká Bíteš   3 2 1 0  
 
 
Uherský Brod   2 0 2 0  
 
Břeclav B   8 1 4 3  
 
 
Uherské Hradiště   3 0 2 1  
 
 

Boskovice   8 2 3 3  
 
 
Dynamiters Blansko   0 0 0 0  
 
Velké Meziříčí   1 0 0 1  
 
 
Rosice   5 2 2 1  
 
 

Kroměříž   2 1 0 1 S
 
 
Uherský Ostroh   3 0 1 1 N
 
 

4. kolo, sobota 03.10.2015 v 17:00 hodin

Rosice   2 1 1 0  
 
 
Uherské Hradiště   5 1 2 2  
 
Velké Meziříčí   3 2 1 0  
 
 
Velká Bíteš   2 2 0 0  
 
 

Dynamiters Blansko   5 0 4 0 S
 
 
Břeclav B   4 0 4 0 N
 
Uherský Ostroh   1 0 0 1  
 
 
Boskovice   4 3 0 1  
 
 

Uherský Brod   4 1 0 3  
 
 
Kroměříž   2 1 0 1  
 
 

5. kolo, sobota 10.10.2015 v 17:00 hodin

Uherské Hradiště   8 5 1 2  
 
 
Dynamiters Blansko   3 1 1 1  
 
Velká Bíteš   5 1 2 2  
 
 
Rosice   1 0 1 0  
 
 

Kroměříž   1 0 1 0  
 
 
Velké Meziříčí   4 0 2 0  
 
Boskovice   4 2 1 1  
 
 
Uherský Brod   1 0 1 0  
 
 

Břeclav B   3 2 0 1  
 
 
Uherský Ostroh   4 0 1 3  
 
 

6. kolo, sobota 17.10.2015 v 17:00 hodin

Rosice   6 1 2 3  
 
 
Dynamiters Blansko   1 0 0 1  
 
Uherský Brod   9 2 4 3  
 
 
Břeclav B   1 1 0 0  
 
 

Velká Bíteš   5 0 2 3  
 
 
Kroměříž   3 1 2 0  
 
Velké Meziříčí   2 0 0 2  
 
 
Boskovice   4 0 2 2  
 
 

Uherský Ostroh   7 1 3 3  
 
 
Uherské Hradiště   2 2 0 0  
 
 

7. kolo, neděle 25.10.2015 v 17:00 hodin

Uherské Hradiště   3 1 2 0  
 
 
Uherský Brod   4 1 1 2  
 
Kroměříž   13 7 0 6  
 
 
Rosice   3 1 0 2  
 
 

Dynamiters Blansko   2 1 1 0 S
 
 
Uherský Ostroh   3 1 1 0 N
 
Boskovice   1 0 1 0  
 
 
Velká Bíteš   0 0 0 0  
 
 

Břeclav B   6 1 3 1 S
 
 
Velké Meziříčí   5 3 0 2 N
 
 

8. kolo, středa 28.10.2015 v 17:00 hodin

Rosice   1 1 0 0  
 
 
Uherský Ostroh   2 1 1 0  
 
Uherský Brod   4 1 2 1  
 
 
Dynamiters Blansko   5 0 1 4  
 
 

Velké Meziříčí   8 2 3 3  
 
 
Uherské Hradiště   3 0 1 2  
 
Velká Bíteš   8 6 2 0  
 
 
Břeclav B   6 1 0 5  
 
 

Kroměříž   3 0 1 2  
 
 
Boskovice   2 1 1 0  
 
 

9. kolo, sobota 31.10.2015 v 17:00 hodin

Uherské Hradiště   4 1 2 1  
 
 
Velká Bíteš   6 1 2 3  
 
Dynamiters Blansko   1 0 1 0  
 
 
Velké Meziříčí   4 1 3 0  
 
 

Boskovice   1 0 1 0  
 
 
Rosice   3 0 1 2  
 
Břeclav B   5 3 0 2  
 
 
Kroměříž   6 4 1 1  
 
 

Uherský Ostroh   5 2 0 3  
 
 
Uherský Brod   3 2 1 0  
 
 

10. kolo, sobota 07.11.2015 v 18:00 hodin

Rosice   2 1 1 0  
 
 
Uherský Brod   3 3 0 0  
 
Dynamiters Blansko   2 0 1 1  
 
 
Velká Bíteš   4 2 1 1  
 
 

Uherské Hradiště   7 3 2 2  
 
 
Kroměříž   11 7 2 2  
 
Uherský Ostroh   2 0 1 1  
 
 
Velké Meziříčí   1 0 1 0  
 
 

Břeclav B   3 1 1 1  
 
 
Boskovice   1 1 0 0  
 
 

11. kolo, sobota 14.11.2015 v 17:00 hodin

Břeclav B   4 1 2 1  
 
 
Rosice   0 0 0 0  
 
Velká Bíteš   2 0 1 1  
 
 
Uherský Ostroh   1 1 0 0  
 
 

Velké Meziříčí   6 1 3 2  
 
 
Uherský Brod   2 1 0 1  
 
Boskovice   11 3 2 6  
 
 
Uherské Hradiště   2 1 1 0  
 
 

Kroměříž   9 2 5 2  
 
 
Dynamiters Blansko   2 0 1 1  
 
 

12. kolo, úterý 17.11.2015 v 17:00 hodin

Uherský Brod   1 0 0 0 S
 
 
Velká Bíteš   0 0 0 0 N
 
Uherské Hradiště   6 0 4 2  
 
 
Břeclav B   3 0 2 1  
 
 

Dynamiters Blansko   0 0 0 0  
 
 
Boskovice   4 2 2 0  
 
Rosice   5 1 2 2  
 
 
Velké Meziříčí   7 1 5 1  
 
 

Uherský Ostroh   4 1 1 1 S
 
 
Kroměříž   3 2 1 0 N
 
 

13. kolo, sobota 21.11.2015 v 17:00 hodin

Uherské Hradiště   3 1 1 1  
 
 
Rosice   2 1 1 0  
 
Velká Bíteš   6 3 0 3  
 
 
Velké Meziříčí   2 0 1 1  
 
 

Břeclav B   2 0 1 1 S
 
 
Dynamiters Blansko   3 1 0 1 N
 
Boskovice   8 0 3 5  
 
 
Uherský Ostroh   6 0 4 2  
 
 

Kroměříž   6 1 1 4  
 
 
Uherský Brod   5 2 0 3  
 
 

14. kolo, sobota 28.11.2015 v 17:00 hodin

Dynamiters Blansko   5 1 1 3  
 
 
Uherské Hradiště   1 0 0 1  
 
Rosice   5 2 2 1  
 
 
Velká Bíteš   6 2 3 1  
 
 

Velké Meziříčí   7 1 4 2  
 
 
Kroměříž   2 0 0 2  
 
Uherský Brod   3 2 0 1  
 
 
Boskovice   2 0 2 0  
 
 

Uherský Ostroh   7 1 2 4  
 
 
Břeclav B   5 2 1 2  
 
 

15. kolo, čtvrtek 03.12.2015 v 18:00 hodin

Dynamiters Blansko   3 0 2 1  
 
 
Rosice   2 1 1 0  
 
Břeclav B   4 1 1 2 S
 
 
Uherský Brod   5 0 0 4 N
 
 

Kroměříž   2 0 1 1  
 
 
Velká Bíteš   4 1 1 2  
 
Boskovice   4 2 2 0  
 
 
Velké Meziříčí   7 3 2 2  
 
 

Uherské Hradiště   6 3 2 1  
 
 
Uherský Ostroh   9 4 2 3  
 
 

16. kolo, sobota 05.12.2015 v 17:00 hodin

Uherský Brod   14 5 2 7  
 
 
Uherské Hradiště   3 2 0 1  
 
Rosice   4 0 2 1 S
 
 
Kroměříž   3 1 1 1 N
 
 

Uherský Ostroh   3 2 0 1  
 
 
Dynamiters Blansko   5 2 0 3  
 
Velká Bíteš   5 1 2 2  
 
 
Boskovice   3 0 0 3  
 
 

Velké Meziříčí   12 5 3 4  
 
 
Břeclav B   1 0 1 0  
 
 

17. kolo, neděle 13.12.2015 v 17:00 hodin

Uherský Ostroh   4 2 1 1  
 
 
Rosice   2 1 0 1  
 
Dynamiters Blansko   3 0 1 2  
 
 
Uherský Brod   2 0 1 1  
 
 

Uherské Hradiště   5 4 1 0  
 
 
Velké Meziříčí   3 2 1 0  
 
Břeclav B   4 1 2 1  
 
 
Velká Bíteš   8 2 4 2  
 
 

Boskovice   6 3 1 1 S
 
 
Kroměříž   5 1 4 0 N
 
 

18. kolo, sobota 19.12.2015 v 17:00 hodin

Velké Meziříčí   8 2 4 2  
 
 
Dynamiters Blansko   2 0 1 1  
 
Rosice   2 0 2 0  
 
 
Boskovice   7 0 5 2  
 
 

Kroměříž   4 0 2 1 S
 
 
Břeclav B   3 0 1 2 N
 
Uherský Brod   3 1 1 1 S
 
 
Uherský Ostroh   4 0 1 2 N
 
 

Velká Bíteš   9 1 3 5  
 
 
Uherské Hradiště   5 0 1 4  
 
 

19. kolo, neděle 03.01.2016 v 17:00 hodin

volno
 
 
Dynamiters Blansko
 
volno
 
 
Uherské Hradiště
 
 

Rosice   3 0 2 1  
 
 
Velké Meziříčí   8 4 1 3  
 
Uherský Brod   10 3 2 5  
 
 
Břeclav B   3 2 1 0  
 
 

Boskovice   0 0 0 0  
 
 
Velká Bíteš   4 0 2 2  
 
Uherský Ostroh   4 1 0 3  
 
 
Kroměříž   0 0 0 0  
 
 

20. kolo, sobota 09.01.2016 v 17:00 hodin

volno
 
 
Velká Bíteš
 
volno
 
 
Břeclav B
 
 

Uherské Hradiště   3 1 0 2  
 
 
Uherský Ostroh   7 1 2 4  
 
Kroměříž   7 3 1 3  
 
 
Uherský Brod   8 5 2 1  
 
 

Velké Meziříčí   5 2 0 3  
 
 
Boskovice   2 0 2 0  
 
Dynamiters Blansko   3 0 2 0 S
 
 
Rosice   2 2 0 0 N
 
 

21. kolo, sobota 16.01.2016 v 17:00 hodin

volno
 
 
Rosice
 
volno
 
 
Uherský Ostroh
 
 

Velká Bíteš   2 0 2 0  
 
 
Velké Meziříčí   6 3 2 1  
 
Uherský Brod   7 3 0 3 S
 
 
Uherské Hradiště   6 4 0 2 N
 
 

Boskovice   4 1 1 2  
 
 
Dynamiters Blansko   3 0 1 2  
 
Kroměříž   6 1 2 3  
 
 
Břeclav B   3 1 1 1  
 
 

22. kolo, čtvrtek 21.01.2016 v 18:00 hodin

volno
 
 
Velké Meziříčí
 
volno
 
 
Kroměříž
 
 

Uherské Hradiště   3 0 1 2  
 
 
Břeclav B   5 2 1 2  
 
Dynamiters Blansko   3 2 0 0 S
 
 
Velká Bíteš   2 2 0 0 N
 
 

Rosice   3 1 0 2  
 
 
Boskovice   8 1 5 2  
 
Uherský Brod   7 1 3 2 S
 
 
Uherský Ostroh   6 3 3 0 N
 
 

23. kolo, sobota 23.01.2016 v 17:00 hodin

volno
 
 
Boskovice
 
volno
 
 
Uherský Brod
 
 

Velká Bíteš   6 2 4 0  
 
 
Rosice   0 0 0 0  
 
Kroměříž   8 2 3 3  
 
 
Uherské Hradiště   1 0 0 1  
 
 

Velké Meziříčí   4 1 2 1  
 
 
Dynamiters Blansko   2 0 1 1  
 
Břeclav B   3 1 1 1  
 
 
Uherský Ostroh   4 1 2 1  
 
 

24. kolo, sobota 30.01.2016 v 17:00 hodin

volno
 
 
Dynamiters Blansko
 
volno
 
 
Uherské Hradiště
 
 

Velké Meziříčí   10 3 4 3  
 
 
Rosice   4 2 2 0  
 
Břeclav B   3 1 2 0  
 
 
Uherský Brod   9 5 4 0  
 
 

Velká Bíteš   2 1 0 1  
 
 
Boskovice   6 1 1 4  
 
Kroměříž   7 0 3 4  
 
 
Uherský Ostroh   2 0 0 2  
 
 

25. kolo, sobota 06.02.2016 v 17:00 hodin

volno
 
 
Velká Bíteš
 
volno
 
 
Břeclav B
 
 

Uherský Ostroh   7 2 1 4  
 
 
Uherské Hradiště   1 0 0 1  
 
Uherský Brod   4 1 2 0 S
 
 
Kroměříž   3 2 0 1 N
 
 

Boskovice   7 2 1 4  
 
 
Velké Meziříčí   3 1 2 0  
 
Rosice   4 1 2 1  
 
 
Dynamiters Blansko   7 2 2 3  
 
 

26. kolo, sobota 13.02.2016 v 17:30 hodin

volno
 
 
Rosice
 
volno
 
 
Uherský Ostroh
 
 

Velké Meziříčí   5 1 1 3  
 
 
Velká Bíteš   1 1 0 0  
 
Uherské Hradiště   5 2 2 1  
 
 
Uherský Brod   15 5 6 4  
 
 

Dynamiters Blansko   1 0 0 1  
 
 
Boskovice   3 0 0 3  
 
Břeclav B   2 0 1 1  
 
 
Kroměříž   14 4 4 6  
 
 

27. kolo, sobota 20.02.2016 v 17:30 hodin

volno
 
 
Velké Meziříčí
 
volno
 
 
Kroměříž
 
 

Břeclav B   8 2 3 3  
 
 
Uherské Hradiště   3 1 2 0  
 
Velká Bíteš   5 1 3 1  
 
 
Dynamiters Blansko   2 1 0 1  
 
 

Boskovice   3 1 1 1  
 
 
Rosice   1 0 0 1  
 
Uherský Ostroh   6 1 3 2 S
 
 
Uherský Brod   7 3 2 1 N
 
 

28. kolo, sobota 27.02.2016 v 17:00 hodin

volno
 
 
Boskovice
 
volno
 
 
Uherský Brod
 
 

Rosice   9 2 3 4  
 
 
Velká Bíteš   4 1 2 1  
 
Uherské Hradiště   4 2 2 0  
 
 
Kroměříž   9 2 3 4  
 
 

Dynamiters Blansko   1 0 1 0  
 
 
Velké Meziříčí   8 2 3 3  
 
Uherský Ostroh   4  
 
 
Břeclav B   7  
 
 


PLAY-OFF - čtvrtfinále

1. kolo, středa 02.03.2016 v 18:00 hodin

Velká Bíteš (1) 9 2 6 1  
 
 
Břeclav B (0) 3 0 3 0  
 
Boskovice (1) 5 1 1 3  
 
 
Dynamiters Blansko (0) 2 1 1 0  
 
 

Velké Meziříčí (1) 6 0 1 5  
 
 
Kroměříž (0) 4 2 1 1  
 
Uherský Ostroh (1) 3 2 1 0  
 
 
Uherský Brod (0) 1 1 0 0  
 
 

2. kolo, pátek 04.03.2016 v 18:00 hodin

Uherský Brod (1) 6 2 2 2  
 
 
Uherský Ostroh (1) 1 0 1 0  
 
Břeclav B (0) 2 1 1 0  
 
 
Velká Bíteš (2) 4 2 1 1  
 
 

Dynamiters Blansko (0) 2 0 0 2  
 
 
Boskovice (2) 3 0 2 1  
 
Kroměříž (1) 6 1 2 3  
 
 
Velké Meziříčí (1) 1 1 0 0  
 
 

3. kolo, neděle 06.03.2016 v 17:00 hodin

Velké Meziříčí (2) 5 0 2 3  
 
 
Kroměříž (1) 1 0 1 0  
 
Uherský Ostroh (2) 8 2 1 5  
 
 
Uherský Brod (1) 3 0 0 3  
 
 


PLAY-OFF - semifinále

1. kolo, středa 09.03.2016 v 18:00 hodin

Velká Bíteš (0) 3 0 3 0  
 
 
Uherský Ostroh (1) 6 3 3 0  
 
Boskovice (0) 0 0 0 0  
 
 
Velké Meziříčí (1) 1 0 1 0  
 
 

2. kolo, sobota 12.03.2016 v 17:00 hodin

Uherský Ostroh (2) 3 3 0 0  
 
 
Velká Bíteš (0) 2 0 0 2  
 
Velké Meziříčí (2) 6 2 0 4  
 
 
Boskovice (0) 5 3 1 1  
 
 


PLAY-OFF - finále

1. kolo, středa 16.03.2016 v 18:00 hodin

Velké Meziříčí (1) 4 2 0 2  
 
 
Uherský Ostroh (0) 3 1 2 0  
 
 

2. kolo, sobota 19.03.2016 v 17:00 hodin

Uherský Ostroh (0) 2 1 0 1  
 
 
Velké Meziříčí (2) 5 3 1 1