Poslední hrací den: 08.02.2009, 20. kolo

Velké Meziříčí 0  
 
Třebíč 5  
 
 
Ostatní zápasy ze dne 08.02.2009, 20. kolo
Technika Brno 0  
 
 
Kometa Group 11  
 
Žďár nad Sázavou 4  
 
 
Jihlava 7  
 
 

Znojmo 12  
 
 
Pelhřimov 3  
 
volno
 
 
Hodonín
 
 

 

 

Příští hrací den

V nejbližší době žádné utkání.
 
Ostatní zápasy
V nejbližší době žádné utkání.
 
 
červen / 2017
« dnes »
 
T Po Út St Čt So Ne
22       1 2 3 4
23 5 6 7 8 9 10 11
24 12 13 14 15 16 17 18
25 19 20 21 22 23 24 25
26 26 27 28 29 30    
 
rozpis ledu   utkání doma   utkání venku
 
 
 
 
 

Rozpis utkání pro sezónu 2008 / 2009

Dlouhodobá soutěž - I. ČÁST

1. kolo, neděle 05.10.2008

Znojmo   1  
 
 
Havlíčkův Brod   10  
 
Žďár nad Sázavou   4  
 
 
Wien   6  
 
 

volno
 
 
Technika Brno
 
Kometa Úvoz   9 5 3 1  
 
 
Velké Meziříčí   4 1 3 0  
 
 

Kometa Group   8  
 
 
Třebíč   2  
 
Jihlava   2  
 
 
Hodonín   3  
 
 

Pelhřimov   0  
 
 
Bratislava   10  
 
 

2. kolo, neděle 12.10.2008

Havlíčkův Brod   7  
 
 
Bratislava   2  
 
Hodonín   5  
 
 
Pelhřimov   5  
 
 

Třebíč   3  
 
 
Jihlava   10  
 
Velké Meziříčí   1 3 2 1  
 
 
Kometa Group   9 0 2 0  
 
 

volno
 
 
Kometa Úvoz
 
Wien   3  
 
 
Technika Brno   0  
 
 

Znojmo    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
 

3. kolo, neděle 19.10.2008

Žďár nad Sázavou   5  
 
 
Havlíčkův Brod   8  
 
Technika Brno   4  
 
 
Znojmo   3  
 
 

Kometa Úvoz   5  
 
 
Wien   2  
 
volno
 
 
Kometa Group
 
 

Jihlava   7  
 
 
Velké Meziříčí   1  
 
Pelhřimov   3  
 
 
Třebíč   9  
 
 

Bratislava   3  
 
 
Hodonín   1  
 
 

4. kolo, neděle 26.10.2008

Havlíčkův Brod   3  
 
 
Hodonín   5  
 
Třebíč   4  
 
 
Bratislava   3  
 
 

Velké Meziříčí   3  
 
 
Pelhřimov   6  
 
volno
 
 
Jihlava
 
 

Wien   0  
 
 
Kometa Group   6  
 
Znojmo   10  
 
 
Kometa Úvoz   8  
 
 

Žďár nad Sázavou   15  
 
 
Technika Brno   2  
 
 

5. kolo, neděle 02.11.2008

Technika Brno   1  
 
 
Havlíčkův Brod   6  
 
Kometa Úvoz   6  
 
 
Žďár nad Sázavou   7  
 
 

Kometa Group   9  
 
 
Znojmo   6  
 
Jihlava   3  
 
 
Wien   1  
 
 

volno
 
 
Pelhřimov
 
Bratislava   0  
 
 
Velké Meziříčí   3  
 
 

Hodonín   4  
 
 
Třebíč   5  
 
 

6. kolo, neděle 09.11.2008

Havlíčkův Brod   3  
 
 
Třebíč   4  
 
Velké Meziříčí   3  
 
 
Hodonín   0  
 
 

volno
 
 
Bratislava
 
Wien   8  
 
 
Pelhřimov   4  
 
 

Znojmo   7  
 
 
Jihlava   5  
 
Žďár nad Sázavou   2  
 
 
Kometa Group   12  
 
 

Technika Brno   0  
 
 
Kometa Úvoz   10  
 
 

7. kolo, neděle 16.11.2008

Kometa Úvoz   4  
 
 
Havlíčkův Brod   1  
 
Kometa Group   12  
 
 
Technika Brno   0  
 
 

Jihlava   5  
 
 
Žďár nad Sázavou   5  
 
Pelhřimov   7  
 
 
Znojmo   6  
 
 

Bratislava   2  
 
 
Wien   3  
 
volno
 
 
Hodonín
 
 

Třebíč   6  
 
 
Velké Meziříčí   3  
 
 

8. kolo, neděle 23.11.2008

Havlíčkův Brod   4  
 
 
Velké Meziříčí   0  
 
volno
 
 
Třebíč
 
 

Wien    
 
 
Hodonín    
 
Znojmo   6  
 
 
Bratislava   4  
 
 

Žďár nad Sázavou   9  
 
 
Pelhřimov   5  
 
Technika Brno   0  
 
 
Jihlava   9  
 
 

Kometa Úvoz   0  
 
 
Kometa Group   5  
 
 

9. kolo, neděle 30.11.2008

Kometa Group   4  
 
 
Havlíčkův Brod   3  
 
Jihlava   9  
 
 
Kometa Úvoz   7  
 
 

Pelhřimov   6  
 
 
Technika Brno   1  
 
Bratislava   8  
 
 
Žďár nad Sázavou   6  
 
 

Hodonín   2  
 
 
Znojmo   6  
 
Třebíč   8  
 
 
Wien   2  
 
 

volno
 
 
Velké Meziříčí
 
 

10. kolo, neděle 07.12.2008

volno
 
 
Havlíčkův Brod
 
Wien   5  
 
 
Velké Meziříčí   4  
 
 

Znojmo   2  
 
 
Třebíč   11  
 
Žďár nad Sázavou   6  
 
 
Hodonín   4  
 
 

Technika Brno   1  
 
 
Bratislava   17  
 
Kometa Úvoz   7  
 
 
Pelhřimov   2  
 
 

Kometa Group   4  
 
 
Jihlava   3  
 
 

11. kolo, neděle 14.12.2008

Jihlava   3  
 
 
Havlíčkův Brod   4  
 
Pelhřimov   1  
 
 
Kometa Group   14  
 
 

Bratislava   3  
 
 
Kometa Úvoz   6  
 
Hodonín   12  
 
 
Technika Brno   0  
 
 

Třebíč   8  
 
 
Žďár nad Sázavou   2  
 
Velké Meziříčí   4  
 
 
Znojmo   1  
 
 

volno
 
 
Wien
 
 

12. kolo, neděle 21.12.2008

Havlíčkův Brod   3  
 
 
Wien   2  
 
volno
 
 
Znojmo
 
 

Žďár nad Sázavou   5  
 
 
Velké Meziříčí   2  
 
Technika Brno   2  
 
 
Třebíč   8  
 
 

Kometa Úvoz   3  
 
 
Hodonín   2  
 
Kometa Group   10  
 
 
Bratislava   0  
 
 

Jihlava   3  
 
 
Pelhřimov   1  
 
 

13. kolo, sobota 03.01.2009

Pelhřimov   0  
 
 
Havlíčkův Brod   4  
 
Bratislava   5  
 
 
Jihlava   2  
 
 

Hodonín   1  
 
 
Kometa Group   3  
 
Třebíč   2  
 
 
Kometa Úvoz   2  
 
 

Velké Meziříčí   6  
 
 
Technika Brno   0  
 
volno
 
 
Žďár nad Sázavou
 
 

Wien   6  
 
 
Znojmo   3  
 
 

14. kolo, neděle 04.01.2009

Havlíčkův Brod   2  
 
 
Znojmo   7  
 
Wien   2  
 
 
Žďár nad Sázavou   10  
 
 

volno
 
 
Technika Brno
 
Velké Meziříčí   0  
 
 
Kometa Úvoz   1  
 
 

Třebíč   4  
 
 
Kometa Group   3  
 
Hodonín   5  
 
 
Jihlava   1  
 
 

Bratislava   4  
 
 
Pelhřimov   5  
 
 

15. kolo, neděle 11.01.2009

Bratislava   1  
 
 
Havlíčkův Brod   6  
 
Pelhřimov   3  
 
 
Hodonín   6  
 
 

Jihlava   2  
 
 
Třebíč   4  
 
Kometa Group   7  
 
 
Velké Meziříčí   1  
 
 

volno
 
 
Kometa Úvoz
 
Technika Brno   0  
 
 
Wien   5  
 
 

Žďár nad Sázavou   3  
 
 
Znojmo   8  
 
 

16. kolo, neděle 18.01.2009

Havlíčkův Brod    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
Znojmo   11  
 
 
Technika Brno   2  
 
 

Wien   0  
 
 
Kometa Úvoz   6  
 
volno
 
 
Kometa Group
 
 

Velké Meziříčí   1  
 
 
Jihlava   4  
 
Třebíč   15  
 
 
Pelhřimov   2  
 
 

Hodonín   4  
 
 
Bratislava   4  
 
 

17. kolo, neděle 25.01.2009

Hodonín   1  
 
 
Havlíčkův Brod   5  
 
Bratislava   4  
 
 
Třebíč   4  
 
 

Pelhřimov   2  
 
 
Velké Meziříčí   6  
 
volno
 
 
Jihlava
 
 

Kometa Group   11  
 
 
Wien   1  
 
Kometa Úvoz    
 
 
Znojmo    
 
 

Technika Brno   2  
 
 
Žďár nad Sázavou   8  
 
 

18. kolo, neděle 01.02.2009

Havlíčkův Brod   6  
 
 
Technika Brno   0  
 
Žďár nad Sázavou   6  
 
 
Kometa Úvoz   9  
 
 

Znojmo   4  
 
 
Kometa Group   10  
 
Wien   1  
 
 
Jihlava   2  
 
 

volno
 
 
Pelhřimov
 
Velké Meziříčí   0  
 
 
Bratislava   4  
 
 

Třebíč    
 
 
Hodonín    
 
 

19. kolo, sobota 07.02.2009

Třebíč   12  
 
 
Havlíčkův Brod   0  
 
Hodonín   5  
 
 
Velké Meziříčí   2  
 
 

volno
 
 
Bratislava
 
Pelhřimov    
 
 
Wien    
 
 

Jihlava   5  
 
 
Znojmo   5  
 
Kometa Group   3  
 
 
Žďár nad Sázavou   2  
 
 

Kometa Úvoz   7  
 
 
Technika Brno   3  
 
 

20. kolo, neděle 08.02.2009

Havlíčkův Brod    
 
 
Kometa Úvoz    
 
Technika Brno   0  
 
 
Kometa Group   11  
 
 

Žďár nad Sázavou   4  
 
 
Jihlava   7  
 
Znojmo   12  
 
 
Pelhřimov   3  
 
 

Wien    
 
 
Bratislava    
 
volno
 
 
Hodonín
 
 

Velké Meziříčí   0  
 
 
Třebíč   5  
 
 

21. kolo, neděle 15.02.2009

Velké Meziříčí    
 
 
Havlíčkův Brod    
 
volno
 
 
Třebíč
 
 

Hodonín    
 
 
Wien    
 
Bratislava    
 
 
Znojmo    
 
 

Pelhřimov    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
Jihlava    
 
 
Technika Brno    
 
 

Kometa Group    
 
 
Kometa Úvoz    
 
 

22. kolo, neděle 22.02.2009

Havlíčkův Brod    
 
 
Kometa Group    
 
Kometa Úvoz    
 
 
Jihlava    
 
 

Technika Brno    
 
 
Pelhřimov    
 
Žďár nad Sázavou    
 
 
Bratislava    
 
 

Znojmo    
 
 
Hodonín    
 
Wien    
 
 
Třebíč    
 
 

volno
 
 
Velké Meziříčí
 
 

23. kolo, neděle 01.03.2009

volno
 
 
Havlíčkův Brod
 
Velké Meziříčí    
 
 
Wien    
 
 

Třebíč    
 
 
Znojmo    
 
Hodonín    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
 

Bratislava    
 
 
Technika Brno    
 
Pelhřimov    
 
 
Kometa Úvoz    
 
 

Jihlava    
 
 
Kometa Group    
 
 

24. kolo, neděle 08.03.2009

Havlíčkův Brod    
 
 
Jihlava    
 
Kometa Group    
 
 
Pelhřimov    
 
 

Kometa Úvoz    
 
 
Bratislava    
 
Technika Brno    
 
 
Hodonín    
 
 

Žďár nad Sázavou    
 
 
Třebíč    
 
Znojmo    
 
 
Velké Meziříčí    
 
 

volno
 
 
Wien
 
 

25. kolo, neděle 15.03.2009

Wien    
 
 
Havlíčkův Brod    
 
volno
 
 
Znojmo
 
 

Velké Meziříčí    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
Třebíč    
 
 
Technika Brno    
 
 

Hodonín    
 
 
Kometa Úvoz    
 
Bratislava    
 
 
Kometa Group    
 
 

Pelhřimov    
 
 
Jihlava    
 
 

26. kolo, neděle 22.03.2009

Havlíčkův Brod    
 
 
Pelhřimov    
 
Jihlava    
 
 
Bratislava    
 
 

Kometa Group    
 
 
Hodonín    
 
Kometa Úvoz    
 
 
Třebíč    
 
 

Technika Brno    
 
 
Velké Meziříčí    
 
volno
 
 
Žďár nad Sázavou
 
 

Znojmo    
 
 
Wien