Poslední hrací den: 08.02.2009, 20. kolo

Velké Meziříčí 1  
 
Třebíč 2  
 
 
Ostatní zápasy ze dne 08.02.2009, 20. kolo
Technika Brno 1  
 
 
Kometa Group 7  
 
Žďár nad Sázavou 6  
 
 
Jihlava 3  
 
 

Znojmo 2  
 
 
Pelhřimov 3  
 
Břeclav 7  
 
 
Hodonín 2  
 
 

 

 

Příští hrací den

V nejbližší době žádné utkání.
 
Ostatní zápasy
V nejbližší době žádné utkání.
 
 
červen / 2017
« dnes »
 
T Po Út St Čt So Ne
22       1 2 3 4
23 5 6 7 8 9 10 11
24 12 13 14 15 16 17 18
25 19 20 21 22 23 24 25
26 26 27 28 29 30    
 
rozpis ledu   utkání doma   utkání venku
 
 
 
 
 

Rozpis utkání pro sezónu 2008 / 2009

Dlouhodobá soutěž - I. ČÁST

1. kolo, neděle 05.10.2008

Znojmo   0  
 
 
Havlíčkův Brod   15  
 
Žďár nad Sázavou   10  
 
 
Wien   0  
 
 

Technika Brno   4  
 
 
Břeclav   3  
 
Kometa Úvoz   6 3 2 1  
 
 
Velké Meziříčí   2 0 2 0  
 
 

Kometa Group   7  
 
 
Třebíč   1  
 
Jihlava   6  
 
 
Hodonín   6  
 
 

Pelhřimov   13  
 
 
Vyškov   2  
 
 

2. kolo, neděle 12.10.2008

Havlíčkův Brod   1  
 
 
Vyškov   2  
 
Hodonín   3  
 
 
Pelhřimov   2  
 
 

Třebíč   1  
 
 
Jihlava   16  
 
Velké Meziříčí   1 0 0 1  
 
 
Kometa Group   9 3 5 1  
 
 

Břeclav   2  
 
 
Kometa Úvoz   6  
 
Wien   5  
 
 
Technika Brno   5  
 
 

Znojmo    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
 

3. kolo, neděle 19.10.2008

Žďár nad Sázavou   12  
 
 
Havlíčkův Brod   1  
 
Technika Brno   7  
 
 
Znojmo   5  
 
 

Kometa Úvoz   2  
 
 
Wien   7  
 
Kometa Group   13  
 
 
Břeclav   4  
 
 

Jihlava   8  
 
 
Velké Meziříčí   3  
 
Pelhřimov   8  
 
 
Třebíč   7  
 
 

Vyškov   2  
 
 
Hodonín   2  
 
 

4. kolo, neděle 26.10.2008

Havlíčkův Brod   6  
 
 
Hodonín   1  
 
Třebíč   6  
 
 
Vyškov   3  
 
 

Velké Meziříčí   2  
 
 
Pelhřimov   5  
 
Břeclav   3  
 
 
Jihlava   8  
 
 

Wien   0  
 
 
Kometa Group   5  
 
Znojmo   3  
 
 
Kometa Úvoz   5  
 
 

Žďár nad Sázavou   5  
 
 
Technika Brno   1  
 
 

5. kolo, neděle 02.11.2008

Technika Brno   3  
 
 
Havlíčkův Brod   1  
 
Kometa Úvoz   4  
 
 
Žďár nad Sázavou   4  
 
 

Kometa Group   13  
 
 
Znojmo   2  
 
Jihlava   6  
 
 
Wien   6  
 
 

Pelhřimov   7  
 
 
Břeclav   6  
 
Vyškov   2  
 
 
Velké Meziříčí   3  
 
 

Hodonín   4  
 
 
Třebíč   3  
 
 

6. kolo, neděle 09.11.2008

Havlíčkův Brod   2  
 
 
Třebíč   3  
 
Velké Meziříčí   2  
 
 
Hodonín   1  
 
 

Břeclav   4  
 
 
Vyškov   2  
 
Wien   2  
 
 
Pelhřimov   4  
 
 

Znojmo   6  
 
 
Jihlava   2  
 
Žďár nad Sázavou   6  
 
 
Kometa Group   3  
 
 

Technika Brno   0  
 
 
Kometa Úvoz   6  
 
 

7. kolo, neděle 16.11.2008

Kometa Úvoz   5  
 
 
Havlíčkův Brod   2  
 
Kometa Group   11  
 
 
Technika Brno   1  
 
 

Jihlava   10  
 
 
Žďár nad Sázavou   1  
 
Pelhřimov   6  
 
 
Znojmo   0  
 
 

Vyškov   0  
 
 
Wien   2  
 
Hodonín   3  
 
 
Břeclav   6  
 
 

Třebíč   2  
 
 
Velké Meziříčí   3  
 
 

8. kolo, neděle 23.11.2008

Havlíčkův Brod   4  
 
 
Velké Meziříčí   0  
 
Břeclav   2  
 
 
Třebíč   7  
 
 

Wien    
 
 
Hodonín    
 
Znojmo   5  
 
 
Vyškov   2  
 
 

Žďár nad Sázavou   13  
 
 
Pelhřimov   1  
 
Technika Brno   0  
 
 
Jihlava   11  
 
 

Kometa Úvoz   3  
 
 
Kometa Group   4  
 
 

9. kolo, neděle 30.11.2008

Kometa Group   12  
 
 
Havlíčkův Brod   1  
 
Jihlava   8  
 
 
Kometa Úvoz   3  
 
 

Pelhřimov   4  
 
 
Technika Brno   3  
 
Vyškov   2  
 
 
Žďár nad Sázavou   4  
 
 

Hodonín   5  
 
 
Znojmo   11  
 
Třebíč   8  
 
 
Wien   3  
 
 

Velké Meziříčí   4  
 
 
Břeclav   4  
 
 

10. kolo, neděle 07.12.2008

Havlíčkův Brod   0  
 
 
Břeclav   5  
 
Wien   2  
 
 
Velké Meziříčí   1  
 
 

Znojmo   1  
 
 
Třebíč   10  
 
Žďár nad Sázavou   12  
 
 
Hodonín   3  
 
 

Technika Brno   4  
 
 
Vyškov   5  
 
Kometa Úvoz   4  
 
 
Pelhřimov   0  
 
 

Kometa Group   10  
 
 
Jihlava   1  
 
 

11. kolo, neděle 14.12.2008

Jihlava   8  
 
 
Havlíčkův Brod   0  
 
Pelhřimov   2  
 
 
Kometa Group   5  
 
 

Vyškov   1  
 
 
Kometa Úvoz   9  
 
Hodonín   0  
 
 
Technika Brno   4  
 
 

Třebíč   3  
 
 
Žďár nad Sázavou   8  
 
Velké Meziříčí   3  
 
 
Znojmo   1  
 
 

Břeclav    
 
 
Wien    
 
 

12. kolo, neděle 21.12.2008

Havlíčkův Brod   8  
 
 
Wien   1  
 
Znojmo   4  
 
 
Břeclav   4  
 
 

Žďár nad Sázavou   9  
 
 
Velké Meziříčí   2  
 
Technika Brno   1  
 
 
Třebíč   1  
 
 

Kometa Úvoz   10  
 
 
Hodonín   2  
 
Kometa Group   10  
 
 
Vyškov   0  
 
 

Jihlava   3  
 
 
Pelhřimov   1  
 
 

13. kolo, sobota 03.01.2009

Pelhřimov   1  
 
 
Havlíčkův Brod   1  
 
Vyškov   4  
 
 
Jihlava   3  
 
 

Hodonín   1  
 
 
Kometa Group   9  
 
Třebíč   1  
 
 
Kometa Úvoz   8  
 
 

Velké Meziříčí   2  
 
 
Technika Brno   0  
 
Břeclav   5  
 
 
Žďár nad Sázavou   13  
 
 

Wien   11  
 
 
Znojmo   0  
 
 

14. kolo, neděle 04.01.2009

Havlíčkův Brod   5  
 
 
Znojmo   5  
 
Wien   1  
 
 
Žďár nad Sázavou   9  
 
 

Břeclav   3  
 
 
Technika Brno   4  
 
Velké Meziříčí   0  
 
 
Kometa Úvoz   3  
 
 

Třebíč   3  
 
 
Kometa Group   12  
 
Hodonín   1  
 
 
Jihlava   3  
 
 

Vyškov   1  
 
 
Pelhřimov   5  
 
 

15. kolo, neděle 11.01.2009

Vyškov   5  
 
 
Havlíčkův Brod   1  
 
Pelhřimov   8  
 
 
Hodonín   2  
 
 

Jihlava   2  
 
 
Třebíč   2  
 
Kometa Group   6  
 
 
Velké Meziříčí   1  
 
 

Kometa Úvoz   3  
 
 
Břeclav   1  
 
Technika Brno   2  
 
 
Wien   3  
 
 

Žďár nad Sázavou   9  
 
 
Znojmo   4  
 
 

16. kolo, neděle 18.01.2009

Havlíčkův Brod    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
Znojmo   9  
 
 
Technika Brno   4  
 
 

Wien   1  
 
 
Kometa Úvoz   3  
 
Břeclav   0  
 
 
Kometa Group   7  
 
 

Velké Meziříčí   1  
 
 
Jihlava   2  
 
Třebíč   3  
 
 
Pelhřimov   1  
 
 

Hodonín   2  
 
 
Vyškov   5  
 
 

17. kolo, neděle 25.01.2009

Hodonín   1  
 
 
Havlíčkův Brod   2  
 
Vyškov   0  
 
 
Třebíč   4  
 
 

Pelhřimov   3  
 
 
Velké Meziříčí   0  
 
Jihlava   8  
 
 
Břeclav   1  
 
 

Kometa Group   8  
 
 
Wien   0  
 
Kometa Úvoz   4  
 
 
Znojmo   6  
 
 

Technika Brno   1  
 
 
Žďár nad Sázavou   4  
 
 

18. kolo, neděle 01.02.2009

Havlíčkův Brod   2  
 
 
Technika Brno   2  
 
Žďár nad Sázavou   5  
 
 
Kometa Úvoz   3  
 
 

Znojmo   3  
 
 
Kometa Group   7  
 
Wien   3  
 
 
Jihlava   4  
 
 

Břeclav    
 
 
Pelhřimov    
 
Velké Meziříčí   1  
 
 
Vyškov   2  
 
 

Třebíč    
 
 
Hodonín    
 
 

19. kolo, sobota 07.02.2009

Třebíč   8  
 
 
Havlíčkův Brod   1  
 
Hodonín   1  
 
 
Velké Meziříčí   3  
 
 

Vyškov   1  
 
 
Břeclav   5  
 
Pelhřimov    
 
 
Wien    
 
 

Jihlava   6  
 
 
Znojmo   3  
 
Kometa Group   0  
 
 
Žďár nad Sázavou   5  
 
 

Kometa Úvoz   8  
 
 
Technika Brno   2  
 
 

20. kolo, neděle 08.02.2009

Havlíčkův Brod    
 
 
Kometa Úvoz    
 
Technika Brno   1  
 
 
Kometa Group   7  
 
 

Žďár nad Sázavou   6  
 
 
Jihlava   3  
 
Znojmo   2  
 
 
Pelhřimov   3  
 
 

Wien    
 
 
Vyškov    
 
Břeclav   7  
 
 
Hodonín   2  
 
 

Velké Meziříčí   1  
 
 
Třebíč   2  
 
 

21. kolo, neděle 15.02.2009

Velké Meziříčí    
 
 
Havlíčkův Brod    
 
Třebíč    
 
 
Břeclav    
 
 

Hodonín    
 
 
Wien    
 
Vyškov    
 
 
Znojmo    
 
 

Pelhřimov    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
Jihlava    
 
 
Technika Brno    
 
 

Kometa Group    
 
 
Kometa Úvoz    
 
 

22. kolo, neděle 22.02.2009

Havlíčkův Brod    
 
 
Kometa Group    
 
Kometa Úvoz    
 
 
Jihlava    
 
 

Technika Brno    
 
 
Pelhřimov    
 
Žďár nad Sázavou    
 
 
Vyškov    
 
 

Znojmo    
 
 
Hodonín    
 
Wien    
 
 
Třebíč    
 
 

Břeclav    
 
 
Velké Meziříčí    
 
 

23. kolo, neděle 01.03.2009

Břeclav    
 
 
Havlíčkův Brod    
 
Velké Meziříčí    
 
 
Wien    
 
 

Třebíč    
 
 
Znojmo    
 
Hodonín    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
 

Vyškov    
 
 
Technika Brno    
 
Pelhřimov    
 
 
Kometa Úvoz    
 
 

Jihlava    
 
 
Kometa Group    
 
 

24. kolo, neděle 08.03.2009

Havlíčkův Brod    
 
 
Jihlava    
 
Kometa Group    
 
 
Pelhřimov    
 
 

Kometa Úvoz    
 
 
Vyškov    
 
Technika Brno    
 
 
Hodonín    
 
 

Žďár nad Sázavou    
 
 
Třebíč    
 
Znojmo    
 
 
Velké Meziříčí    
 
 

Wien    
 
 
Břeclav    
 
 

25. kolo, neděle 15.03.2009

Wien    
 
 
Havlíčkův Brod    
 
Břeclav    
 
 
Znojmo    
 
 

Velké Meziříčí    
 
 
Žďár nad Sázavou    
 
Třebíč    
 
 
Technika Brno    
 
 

Hodonín    
 
 
Kometa Úvoz    
 
Vyškov    
 
 
Kometa Group    
 
 

Pelhřimov    
 
 
Jihlava    
 
 

26. kolo, neděle 22.03.2009

Havlíčkův Brod    
 
 
Pelhřimov    
 
Jihlava    
 
 
Vyškov    
 
 

Kometa Group    
 
 
Hodonín    
 
Kometa Úvoz    
 
 
Třebíč    
 
 

Technika Brno    
 
 
Velké Meziříčí    
 
Žďár nad Sázavou    
 
 
Břeclav    
 
 

Znojmo    
 
 
Wien